2726
عنوان

کمک مالی شوهر به خانواده ش ولی پنهانی

| مشاهده متن کامل بحث + 3848 بازدید | 87 پست
اگه به پدر و مادرش میده نمیتونم زیاد دخالت کنم شاید حقوقشون کمه من از پدر و مادرا میترسم آهشون بد م ...

ماهی یک ونیم میگیرن نه مهمون زیاد دارن نه خرج زیادی...له خواهراش هم که ازدواج کردن هم کمک میکنه حتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهی یک ونیم میگیرن نه مهمون زیاد دارن نه خرج زیادی...له خواهراش هم که ازدواج کردن هم کمک میکنه حتی

عجب صبری قهر کن اگه نداد پولو 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
منم خیلی وقته فهمیدم ولی به روش نیاوردم ولی بازم حرص میخورم راستش رو بخوای

خرج بتراش جانم اونم خرجی که واجبه اگه گفت ندارم بکوب سرش بو واسه اونا داری واسه من میرسه نداری؟

2728
میگه ندارم ونمیخره 

بکشش.تمام🙁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

اصلا اجازه نده ببره به هیییییچ عنوان . وقتی محتاج نیستن ایشون باید پس انداز کنه برا زندگی خانم و بچه هاش 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
آخه میترسم اگه فکر کنه من میدونم دیگه هر چی داریم رو به اونا بده واقعا هم میکنه ها...جونش براشون در ...

حالا چقد میده؟؟

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

سلام واسم دعا کنید مریضیم رفع شه راحت شم سرطان نباشه😭اسم زهراست وتیم دعا کنید خواهش میکنم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
نه اوناحق وحقوق تووبچهاته...

مثلا من هروقت بخوام لباس بخرم برا خودم و بچه هام باید کلی خواهش کنم برا پول...سر برج هم که میشه بعد چند وقت میگه خرج گرونه وپولام تموم شد درصورتی که من میدونم که به خانوادش میده خیلی از چیزای ما رو کم کرده تا به اونا کمک کنه....

2706