2733
2739
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157396 بازدید | 1194 پست

بابا بنده خدا خوابش نمیره خوب،حالا استارتر رو میندازین به جون شوهرش که ازمایش اعتیاد بده،

منم شوهرم شبا رو مخ بود میومد برق روشن میکرد و اینا،چندبار هوار زدم سرش درست شد،بنده خدا داره توالت میسابه ،اخه کدوم یکی از شوهرا میان توالت بسابن اخه

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

من هم تا حد زيادي استارتر رو درک مي کنم 

همسر من هم بسيار کم خواب و بدخوابه و 

علاقه داره شبها بيدار بمونه و درس بخونه يا کارهاي ديگه انجام بده 

من سعي مي کنم درکش کنم 

حالا جالبه وقتي خودش مي خوابه من جرات ندارم تکون بخورم چون با کوچکترين صدايي از خواب مي پره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جممنونم دوست عزیز 😘😘 تا چه مدت باید درمانو ادامه بدم؟

تا سه چهار ماه این کارو بکن خودت متوجه میشی 

بعد از اون دیگه سیاه دونه رو یه وعده کن 

پرهیزا رو فقط انجام بده 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
وای منم شبا وسواس میگیرم پامیشم تمیز کاری شوهرمم همیشه میگه شب شد دیگه پاشو یه وقت نخوابیا گناه میشه ...

خخخخ خیلی بد دردیه😂😂😂من روزا همش زیر پتو خابم اصلا یک درصد حس تمیزکاری ندارم😩

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2728
انقد افتادم به جونش . خیلی شله اصلا حالیش نیست بهش چی میگم میگه مشکل من چیز دیگس خیلیها سیگار میکشن ...

باید یه تکون اساسی بهش بدی، اگه خانوادت پشتت هستن قهر کن برو اونجا یا مهریه تو ر  اجرو بذار این زندگی نمی شه.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2740

جدیدا نظرات که تو نی نی سایت میدن واقعا عجیبه انگار یه بجه دبستانی نظرشو داده نه ی خانم بالغ و بزرگ با داشتن بچه و زندگی ..شما مشکلتون واقعا حاد هست بقول بعضی دوستان بهتره برید مشاوره اینجا نتیجه ایی نمیگیرد جز تیکه پروندن برای جذب لایک بیشتر و توهین 

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی؟

عزيزم دركت ميكنم شوهر منم همينطوره ديشب دعوامون شد و حق رو هم با خودش ميدونه تا صبح فيلم ميبينه يهو ساعت سه هوس شام ميكنه ميگه پاشو برام گرم كن ميخواد ساعت سه شب بره بيرون دور  بزنه تو خيابون به زور بلندم ميكنه با دعوا ميبره كه من تنها نباشم خونه يهو ماساژ ميخواد . الانم همچنان در حال فيلم ديدن بعد من صبح كلاس دانشگامو جا ميمونم يا تا ظهر ميخوابم گله ميكنه خيلييي تنبلي خيلي انرژي منفي ميدي خيلي هم گله ميكنه بهم انقدرم سردرد شدم يه بار پنج صبح اومد بالاسرم به هواي سكس يعني تو خواب داشت كارشو ميكرد خيلي ناراحتم ديشبم سر فيلم ديدنش دعوامون شد

من بودم قرص خواب میدادم شوخی ندارم با کسی ک بخاد خوابمو بهم بزنه😁 کمترم از ۸ ساعت بشه خوابم کل روز ...

پيشنهادت فوق العاده بود مرسييي عزيزم ميرم امشب قرص خواب ميگيرم شوهر منم همينهههه 

پسرت مگه چند وقتشه

یکسال و ۵ ماهشه

تفاوتشون یکسال و ۸ ماه میشه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
مثلاعلائم چیا ؟؟ لطفا بگو بزار بدونم  صبحا هم از خواب پا میشم انگار کوه کندم دو برابر تنم خسته ...

شک و سو ظن...خشم و عصبانیت....پریشونی و خودزنی

اینا علایم بیماری های بدی مثل( پارانویید،شخصیت مرزی )میتونن باشن اما در عین حال هم میتونن فقط بخاطر افسردگی شدید باشن.ولی اون حالات اول صبحی یا اینکه دیگه حال آرایش نداری و از خودت بدت میاد تماما مال افسردگی ان

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
احتمال میدم شوهرت مواد میکشه ی قرص اعتیاد مطخوره ک اینجوری من نمونشو دیدم همینطوریه اصلن ارومو قرار ...

نظر منم همینه

2706