2737
2734

سلام بچه ها میخوام بدونم علائم قاعدگی از چندروز قبل شروع میشه براتون؟ برای من خیلی زود شروع میشه مثلا حتی ده روز قبل از موعدم علائمم شروع میشه...ازمایش و سونو اینا هم دادما مشکلی ندارم .

برام سوال شده واقعا

یه هفته جلوتر

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هفته جلوتر

من دیگه کلافه شدم انقد زود شروع میشه علائمم..درماه کلا من یه هفته س که عین ادم دارم زندگی میکنم بقیه ش یا سندرم قبل قاعدگیه یا خود قاعدگیه یا تخمک گذاری!

2728
بعضی وقتها بدن اینطوری میشه،من یه زمانی بود از این پریود تا بعدی علایم بود که دکترم قرص روغن گل مغرب ...

یعنی برم دکتر؟ ازمایشات خون و سونو اینارو برای قبل بارداری دادم مشکلی نبوده یعنی این ازمایشش فرق میکنه؟

منم دقیقاااا...

دقت کردم ماه هایی که با هم بیشتر رابطه داشتیم سندرم بیشتری داشتم

ولی توی عید به خاطر این که جدا بودیم هیچ سندرومی نداشتم و مثل آدم همون روز که پری میخواست بیاد دلدرد داشتم فقط.

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
2740
من دیگه کلافه شدم انقد زود شروع میشه علائمم..درماه کلا من یه هفته س که عین ادم دارم زندگی میکنم بقیه ...

خخخخ

منم یک هفته مونده به پریودی علائماش میومد

درد شکم

نفخ

تا پریودی هم همرام بود

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
اصن یه وضی خسته شدم! گاهی هم توهم بارداری میزنم!     خیلی مسخره س بخدا

عرق نعنا

چای نبات اینارو بخور

قرصهای مربوطه که دکترت میگه بخور

خیلی بده

هنوز پریود نشدی

دردای مزخرفش بیاد سراغت

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
عرق نعنا چای نبات اینارو بخور قرصهای مربوطه که دکترت میگه بخور خیلی بده هنوز پریود نشدی دردای م ...

میخورم اینارو...من ماه قبل 25 فروردین شدم...باورت نمیشه از حدود یکشنبه قبل من حالات پریودی دارم!