2733
2739
عنوان

علائم پریودی از چندروز قبل سراغتون میاد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68524 بازدید | 22 پست
میخورم اینارو...من ماه قبل 25 فروردین شدم...باورت نمیشه از حدود یکشنبه قبل من حالات پریودی دارم!&nbs ...

مثلا نکنه این ماه

ناراحتی چیزی پیش اومد

یا کاری کردی

اذیت شدی

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
من دیگه کلافه شدم انقد زود شروع میشه علائمم..درماه کلا من یه هفته س که عین ادم دارم زندگی میکنم بقیه ...

😄😄😄😄

من هر دوسه ماهی میشم 

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وقت بخیر 

یه سوال داشتم بد ذهنم درگیر کرده کسی هست جوابم بده؟

من ۵اسفند پریود میشدم یعنی دیروز

نشدم ولی از دیروز تا حالا دل درد دارم 

کمر درد دارم

سینه هام درد میکنه

تخمدان هام همین جور

2731

سلام وقت بخیر

من دوشنبه ۲۳ ام خرداد ماه رابطه داشت و شک داشتم یک ساعت بعد از رابطه قرص اورژانسی تنسی خوردم 

۶ ام باید پریود بشم 

الان چند روز از قرص اورژانسی گذشته زیر دلم و کمرم و سینه درد دارم میخواستم بدونم نشونه پریود شدنه؟

سلام من هفته گذشته رابطه داشتم با اینکه ریخته نشده داخل بازم قرص اوژانسی ال دی خودم میخوام ببینم امکان بارداری هست؟زیر شکمم درد میکنه امکال بارداری هست باتوجه به نزدیک شدن به دوران پرویدی 

سلام من پریروز رابطه داشتم یه ربع بعد رابطه قرص اورژانسی اووسیز 0/75 درصد رو خوردم ۲ تاشو یجا خوردم امروز سوزش سر معده دارمو و زیر دلم هم تیر میکشه 

بنظرتون قرصه اثر کرده یا نه؟؟؟؟؟ 

2738