2733
2734
عنوان

مامانم و شوهرم دعواي بدي كردن. دلم داره ميتركه

| مشاهده متن کامل بحث + 5418 بازدید | 164 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این تاپیک جز اعصاب خردی چیزی واسم نداشت فقط میتونم بگم متأسفم براتون...بیچاره اون شوهره.

اینا ازونایی هستن ک شوهرشون خیانت میکنه بعد هی تعجب میکنن چرا زندگیمون خراب شد

شوهرمن اگرمامانم صدتا حرف بهش بزنه سرش روبالا نمیاره جواب بده  با اینکه نه کمک خرجندنه خونه بهم ...

همينطوره. اخه مشكل اينه همون غذاي بيرون رو هم مامانم دستور داده كه هر روز كباب خريده بشه چه من بخورم چه نخورم. 

شوهرمم كلي توي نت همون روز اول سرچ كرد كه چي برام خوبه و هر كدوم رو كه خواست بخره مامانم از سر لج يه ايرادي گرفت و نذاشت 

شوهرمم بخدا بارها پرسيد كه چيا خوبه و چيكارا كنه هر بار مامانم سربالا جواب داد و گفت تو لازم نيست نظر بدي من خودم حواسم هست. خودش اينا رو ميگه خودشم مياد ميگه منتظري من بگم چيكار كني 

بخدا ديگه نميدونيم به كدوم سازش برقصيم

خدايا مرسي ❤️
2731

عزیزم خیلی سخت میگیری بخدا شوهرت خیلی مرد خوبیه که هم بیرون کارمیکنه هم کار خونه کمکت می‌کنه من خودم از ده روزگی به بعد همه کاراموخودم کردم با اینکه مادرشوهر طبقه پایینه یه بارم واسه حمام بچه صداش نکردم مامانم دوبار بچه رو داد بهم گفت ببر حموم تا بیام یادت بدم خودم یاد گرفتم راحت وبی دردسر میبرم حموم ودرمیارم لباساشم می‌پوشم روی پای خودت وایسا گلم حق باشوهرته

استارتر عزیز من هم مشکل شمارو دارم و روز به روز مشکلم بیشتر شد فقط به این نتیجه رسیدم که لازم نیس همه چیزو از شوهرت به مادرت بگی که میدونی از اون حرف یاکار خوشش نمیاد روزا برو خونه مامانت شبا که شوهرت میاد خونتون باش الانم به شوهرت پیام بده و بگو دلت واسه پسرمون تنگ نشده و سر آشتیو پیش بکش بدون شوهرت الان خیلی دلش واسه بچه تنگ شده به مادرتم بگو شوهرم گفت بچه رو بیار ببینم 

برای پرواز بال هایم شکسته!
عزيزم شرايطت مشابه منه فقط اينكه ما مجاني خونه ي مامانم نشستيم و طبقه بالاشونيم همه ي وعده هاي غذا ...

دقیقا چرا نشستی اونجا و از جیب اونا نیخوری 

بگو بره خونه اجاره کنه و از جیب مبارک خرج کنه زبونش کوتاه شخ

همينطوره. اخه مشكل اينه همون غذاي بيرون رو هم مامانم دستور داده كه هر روز كباب خريده بشه چه من بخورم ...

عزیزم پس خودت چی کار میکنی همش مامانم مامانم 

ببین کباب نمیخواد. گوشت بریز تو شیشه یک پیاز کوچیکو کمی نمکو زردچوبه بریز روش شیشه را بذار تو قابلمه آب جوش از صبح زود بار بذار تا بجوشه 

و گوشت تو شیشه آروم آروم بپزه ظهر شیشه را باز کن با کته نرم یا همینجوری بخورش اگه زیادم بود بذار وعده بعدت 

ببین به اندازه یک بند انگشت بالای گوشت تو شیشه  آب بریزی ها

و شیشه هم تو قابلمه پر آب باشه فقط سرش بیرون باشه

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
2740
اگه مادرت میتونه تو هم میتونی بعد اینكه پدرت دخالت نمیكنه خیلی عجیبه

پدرم گاهي حق ميده به مامانم ولي هميشه ميگه دخالت نكن بذار زندگيشونو كنن. مامانم به هيچ صراطي مستقيم نيست

خدايا مرسي ❤️

واقعا که.. واقعا واقعا که. چه پر رویی استارتر. به جای اینکه پشت همسرت باشی مثل مادرت رفتار میکنی؟ چه مادری داری البته تو هم تربیت شده همین مادری. ااگر همسر من بود جفت پا رفته بود تو صورت من و مادرم. قدر شوهرتدو نمیدونی. چه خبرته انقدر منت میذاری. وقتی غذا میخره بخور دیگه. چرا اجر اون بدبخت و ضایع میکنی بعد طلبکارم هستی دلت هم شکسته برو بابا

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
پوشك بلدم. الان كه ختنه كرده ميترسم اذيت بشه نتونم

نه عزیزم اصلا ترس نداره روشای ختنه الان خیلی مراقبت خاصی نمیخاد اینم نوزاده نمیتونه تکون بخوره راحت میتونی پوشکش کنی

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
2706