2737
2739
عنوان

مامانم و شوهرم دعواي بدي كردن. دلم داره ميتركه

| مشاهده متن کامل بحث + 5418 بازدید | 164 پست

دلم واسه شوهرت سوخت 😢

به مامانت میگفتی بره خونش خودت از بچت نگهداری میکردی خب 

من بعد از ده روز خودم تمام کارای بچه و خونه رو کردم ، تازه شوهرم هم هیییچ کمکی نمیکرد حالا شوهر تو که کمک هم میکنه

یکم به خودت سختی میدادی احترام شوهرت رو حفظ میکردی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من بود همون دقیقه اول دعوا میکرد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

تو اين فاصله همش داد زد سر شوهرم كه بلد نبستي و بايد از سركار مياي براش غذا درست كني. بالاخره شوهر منم عصبي شد و شروع كرد جواب دادن كه دو هفته ست همه چي بهم مبگي همش دعوام ميكني و من نميتونم غذا درست كنم و به اندازه تو خونه كار ميكنم و اينا. در صورتي كه شوهرم قبلش به من گفته بود يه مدت اصلا غذا اينا درست نكن من از بيرون ميگيرم ميارم. اينجوري به مامانم گفت چون عصباني بود

شوهرم داد زد و مامانم داد زد 

خدايا مرسي ❤️

شوهرم غذا رو از يخچال برداشت پرت كرد بيرون كه ببين من براش ميخرم ولي نميخوره و من بهش مبرسم اما باز شما دعوا ميكني و به من بي احترامي ميكنه و دادو بيدادي بود كه من داشتم سكته ميكردم 

همش گريه كردم و مامانم شوهرمو به طرز خيلي زشتي از خونه خودمون انداخت بيرون كه برو من حوصله تو ندارم برو اعصاب دخترم خورد شد و شوهرم رفت بيرون من فقط افتاده بودم زمين و گريه ميكردم 

خدايا مرسي ❤️
2740
تو اين فاصله همش داد زد سر شوهرم كه بلد نبستي و بايد از سركار مياي براش غذا درست كني. بالاخره شوهر م ...

آخی چه لرزی انداختن توجونت

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

خواهرگلم ناراحت نشیا.به خدا من سز بودم ولی عملا بعد ازروز پنجم به کسی نیاز نداشتم.خواهرم تاروز نهم موند من بعدش تمام کارهای خودم بجه خونه اشپزی همه رو انجام میدادم.خیلی سخت میگیرید به خدا.18روز خیلیه.معلومه حرمتی نمیمونه.نمیدونم چرا شما خانم ها انقدر همه چیز روسخت میگیرید.

هیچی  
شوهرم غذا رو از يخچال برداشت پرت كرد بيرون كه ببين من براش ميخرم ولي نميخوره و من بهش مبرسم اما باز ...

وای چرامامانت اینجوری میکنی بعضی مادراداماداشون وبی دستوپامیبینن وفکرمیکنن دخترشون حروم شده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

واا..مامانت چشه؟؟فک کنم خونه مال مامانته که اینقدر راحت شوهرتو پرت میکنه بیرون.. من نمیفهمم چرا گریه میکنید اخه..بابا جلوشونو میگرفتی..میبینی مامانت مقصره خو از شوهرت دفاع میکردی..نمیگم بی احترامی ولی بهش توضیح میدادی شوهرت هواتو داره و مقصر نیست اخه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2706