2737
2739
عنوان

چگونه با كودكم ارتباط برقرار كنم و برايش دوستي صميمي باشم؟؟؟ -hum

| مشاهده متن کامل بحث + 5375 بازدید | 431 پست
میرم میخونم گلم ممنونم جواب دادی😄😄😄😄

خواهش ميكنم عزيزم هر وقت بتونم شايد چند نمونه غذاي بالاي يك سالم باز بزارم كه بعد ها استفاده كنيد ولي زودي حرفه اي ميشي مطمئنم 💪💪

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر روز دخترمو میبرم پارک و همیشه بهش احترام میذارم حتما از لفظ خانوم یا جان قبل و بعد اسمش استفاده میکنم.وقتایی که خیلی شیطنت میکنه عصبی میشم قلقلکش میدم هم حرص خودم خالی میشه هم اون غش غش میخنده من یادم میره عصبانیت

عشقم همه کسم دخترم😍😍
من هر روز دخترمو میبرم پارک و همیشه بهش احترام میذارم حتما از لفظ خانوم یا جان قبل و بعد اسمش استفاد ...

عاليه عزيزم 😍😍به قول مامانم هر وقت خسته شدي يا اذيت شدي يادت باشه بزرگ بشه همدمت همين بچه ميشه ، افتخارت همين بچه ميشه.

من همه چي خودم رو مديون مادرم هستم و معتقدم اكثر مادرا هم همينند.

الانم مادري كردنم هم ٩٠٪؜؜ شامل همون كارهايي هست كه مامان خودم برام انجام داده (+ پيشرفت هاي جديد ).

خدا سلامتي و عمر با عزت به مادراي خوب بده 😍♥️

2731
عزيزم تنها تاپيك مادرانه كه ديگه اومدم بزنم تاپيك از شير گرفتن هست . فكر كنم از دو سال به بعد ديگه ت ...

هوم عزیز میدونم اینجا تاپیک غذا نیست اما واقعا من به کمک احتیاج دارم . پسرم فوق العاده بد غذاست سر غذا خوردن خیلی خیلی اذیت میشم باید حتما به یه چیزی سرگرم بشه تا بتونم بهش غذا بدم و بعد از مدتی اون سرگرمی باید عوض بشه چون براش تکراری میشه الان ۲۳ماهشه و من باید بغلش کنم بگردونم تا به وسایلایی که بهشون دسترسی نداره دست بزنه اونجوری من بهش غذا میدم . خیلی اذیت میشم وزنشم خیلی کمه . واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم هر راهی رو امتحان کردم. حتی میخواد با غذا بازی کنه بهش میدم همه جارو کثیف میکنه اما اصلا نمیخوره . خیلی خستم بخاطر غذا خوردنش چون واقعا اذیتم میکنه خیلیم کم میخوره با وجود درد سری که داره . 

خواهش ميكنم عزيزم هر وقت بتونم شايد چند نمونه غذاي بالاي يك سالم باز بزارم كه بعد ها استفاده كنيد ول ...

خیلی خوبه اگ بذاری😍😍😍 ممنونم عزیزم امیدوارم

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
هوم عزیز میدونم اینجا تاپیک غذا نیست اما واقعا من به کمک احتیاج دارم . پسرم فوق العاده بد غذاست سر غ ...

عزيزم حتما ميدونيد كه ارث نوع غذا خوردن و جثه بچه از مادره . از مادرتون بپرسيد كودكيترن چطور بوديد تا كمكتون كنند + و اينكه رفتار اشتباه مادر هم ميتونه بد غذايي بياره .

الان نزديك دو سال داره ، غذا رو بزاريد براش و شما غذاشون رو بخوريد و گاهي خودتونم لقمه بهش بديد نخورد جمع كنيد و تا وعده بعدي غذا هيچي نديد . اين روند رو چند روز تست كنيد و جلوي دلسوزي مادرنتون بايستيد.

2740
فداتشم عزيزم خيلي خوشحالم كرد اين كامنت 😍😍😍

سلام گلم

الان تو یه تاپیک دیدم آنلاینی سریع پیام دادم.

عزیزم حبوبات نمیتونم مقلا در حد پنج دونه نخود بزارم خیس بخوره و بپزه.

بنظرت حبوبات بزارم خیس بخوره خشک شه کپک میزنه ئ اینکه بعد خشک شدن آسیاب کنم و تو سوپش بریزم.

در مورد جوانه هم توضیح میدی از طرر تهیه ش؟

عاليه عزيزم 😍😍به قول مامانم هر وقت خسته شدي يا اذيت شدي يادت باشه بزرگ بشه همدمت همين بچه ميشه ، ا ...

اهان گفتی مادرت یه چیز دیگه که یادم اومد من مادرم از لحاظ مالی تو ازدواجم خیلی کمک کرد منم چون دوست دارم دخترم بزرگ شد از لحاظ مالی بتونم کمک حالش باشم الان که ۹ ماهشه براش ۱۰ میلیون تو بانک گذاشتم اگه خدا بخواد تا موقعی که بزرگ شد ایشالا بتونم یه پول قلمبه براش جمع کنم تا بدردش بخوره

عشقم همه کسم دخترم😍😍
اهان گفتی مادرت یه چیز دیگه که یادم اومد من مادرم از لحاظ مالی تو ازدواجم خیلی کمک کرد منم چون دوست ...

عاليه عزيزم اين بهترين كاريه كه توي اين زمونه ميشه كرد و اينكه فقط از بانك مطمئن بشو ( به خاطر ماجراها بانك ها ميگم) .

چون ارزش پول داره از بين ميره به نظرتون طلا بهتر نيست يا روش هاي بهتر ؟

عاليه عزيزم اين بهترين كاريه كه توي اين زنونه ميشه كرد و اينكه فقط از بانك مطمئن بشو ( به خاطر ماجرا ...

طلا هم یه مقداری پدرش براش خریده نه میخوام پول باشه دست بهش نخوره یه حساب پس انداز به اسم خودشه

عشقم همه کسم دخترم😍😍
عزيز دلم خوبي ؟! من الان اومدم 😘 سوفيا و ساراي نازم خوبن؟! عزيزم دعوا نكن اصلا بلكه وقت خواب از ر ...

سلام عزيز دلم خيليً خوش اومدي خوشگلم 😍😍 

اره اونا هم خوبن خدارو شكر ، مايا عزيزم خوبه ؟ 

بايد رو خودم كار كنم گاهي جفتشون ميچسبن بهم حالا منم دارم شير داغ ميكنم براشون واقعا نميفهمم چكار ميكنم زود عصبي ميشم و داد ميزنم 😞😞😞 

وااااي hum عزيزم نميدوني چقدر راحت شدم بابت غذا خوردنشون ديگه  سخت نميگيرم و خوردنشون نسبت به قبل خيليييي بهتر شده ديگه بدون عذاب همون چندتا لقمه را ميخورن 😍😍😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706