2737
2734
عنوان

چگونه با كودكم ارتباط برقرار كنم و برايش دوستي صميمي باشم؟؟؟ -hum

| مشاهده متن کامل بحث + 5372 بازدید | 431 پست
سلام گلم الان تو یه تاپیک دیدم آنلاینی سریع پیام دادم. عزیزم حبوبات نمیتونم مقلا در حد پنج دونه نخ ...

سلام عزيز دلم 

ببخشيد دخترم و همسرم اومدن من كلا رفتم .

الان اومدم برات بنويسم خوشگل خانم خونه ما بخوابه ميام  😘😘

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
طلا هم یه مقداری پدرش براش خریده نه میخوام پول باشه دست بهش نخوره یه حساب پس انداز به اسم خودشه

👍🏻👍🏻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيز دلم خيليً خوش اومدي خوشگلم 😍😍  اره اونا هم خوبن خدارو شكر ، مايا عزيزم خوبه ؟  ...

سلام فداتشم من بايد بيام حرف بزنيم مايا كه خوابيد فقط خواستم بگم خيلييي خوشحالم كرد كامنتت 😍😍😍حالا روز به روز بهترم ميشن صبر كن 😍😍😍😘😘♥️

سلام فداتشم من بايد بيام حرف بزنيم مايا كه خوابيد فقط خواستم بگم خيلييي خوشحالم كرد كامنتت 😍😍😍حال ...

مرسييي عزيزم واقعا خيليً حرفت روم اثر كرد به خودم اومدم ديدم درست ميگي اگر دوتا لقمه كمتر بخوره مهم نيست مهم روح كوچولوشونه كه بايد بازي كنن و با وجودم ارامش بگيرن نه عذاب 😍😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728
مرسييي عزيزم واقعا خيليً حرفت روم اثر كرد به خودم اومدم ديدم درست ميگي اگر دوتا لقمه كمتر بخوره مهم ...

فداتشم عزيز دلم 😍😍😍😘♥️

وقتي تو غذا خوردن آزاد باشن و از طرفي خودشون هم تلاش كنند مثلا سيب زميني پوست بكنند يا هر چي با ذوق بيشتري هم ميخورند .و اينكه خانوادگي غذا خوردن هم رو اشتها بچه خيلي اثر داره .

اميدوارم روز به روز موفقتر باشي عزيز دلم . من نديده عاشق اينم كه دو تا جيگر با هم داري. خدا حفظشون كنه براتون 😍

سلام گلم الان تو یه تاپیک دیدم آنلاینی سریع پیام دادم. عزیزم حبوبات نمیتونم مقلا در حد پنج دونه نخ ...

عزيزم من حبوبات همون تعداد كم ميپختم راستش ولي ديدم بچه ها سايت ميگفتن زياد ميپزن و فريزر ميزارن .

در مورد جوانه من بيشتر جوانه ميخرم براي همين كمتر به دخترم دادم و فقط گندم و ماش تونستم بذر قابل رشد پيدا كنم و بدم . اونم آخراي پخت سوپ خوب خرد ميكردم اضافه ميكردم مثل همون استفاده از سبزي .

2740
سویق چجوری بدمش؟ 

من سويق اينجا ندارم ولي پودر گندم و جو و به اصطلاح اينجور چيزا كه هست به صورت فول كورن يا همون با پوست اينا دارند. رو بسته زده حرارت نبينه . وقتي مثلا شيرت بادام رو حرارت دادي به ٥٠ درجه برسه ميتوني اين پودر رو اضافه كني .

ولي تو تاپيك غذا آدرس به پيج اينستا گزاشتم كه اتفاقا حلوا اينا با سويق ياد داده بود.

فداتشم عزيز دلم 😍😍😍😘♥️ وقتي تو غذا خوردن آزاد باشن و از طرفي خودشون هم تلاش كنند مثلا سيب زميني ...

اره به خدا دقيقا همينطوره امروز خودم خسته با قابلمم اومدم وسط هال شروع كردم به خوردن باورم نشد دوتايي اومدن نشستن كنارم با هام ميخورن انقدر ذوق كرده بودم كه خدا ميدونه 😂 

فداتبشم مهربونم تو به دخترا لطف داري عزيز دلممم 

واقعا خيليً خوشحالم كه ميبينم همچين مادري هستي كه كلي اطلاعات در مورد كودكت با مطالعه بدست مياري و براش وقت ميزاري. خيليً لذت بخشه 😍😍 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اره به خدا دقيقا همينطوره امروز خودم خسته با قابلمم اومدم وسط هال شروع كردم به خوردن باورم نشد دوتاي ...

اي جونم نوش جونتون 😍😍😂😂😂

مرسي لطف داري عزيز دلم به من 😍نه واقعا تصور دو تا دختر و مادر برام خيلي جذابه مخصوصا جوانيشون😍♥️

اي جونم نوش جونتون 😍😍😂😂😂 مرسي لطف داري عزيز دلم به من 😍نه واقعا تصور دو تا دختر و مادر ب ...

چقدر ديدت مثبت و پر انرژيه عززيزم درسته خيليً بامزس 😅 

والا تو ايران هر كي منو ميبينه زود ميگه خدا صبرت بده بعدم صورتشون جوري جمع ميشه كه دلم ميخواد خفشون كنم 😅 

حالا اونور كه بودم باورت نميشه حتي يه نَفَر هم انرژي منفي نميداد همه فقط ذوق ميكردن و تبريك ميگفتن 😬

چقدر ديدت مثبت و پر انرژيه عززيزم درسته خيليً بامزس 😅  والا تو ايران هر كي منو ميبينه زود ميگ ...

وااا چرا خدا صبر بده ؟!😮

چه حرف ها كه نميزنند اين جماعت 😬

خودت تصور كن آيندتون رو به حرف من ميرسي كه چقدر جذاب ميشه.

من با مايا ميرم خريد انقدر لذت ميبرم كه هي خداروشكر ميكنم حالا فكر كن بزرگتر بشن چقدر بيشتر ميشه اين لذت بردنه اونم دوتا دختر (لاك، گل سر، لباساي قشنگ تابستونه ،،،،)😍😍😍

من از الان كلاه و عينك تابستونه و لباس شنا مايا رو هي ميبينم ذوق ميزنم تا ماه ديگه كه قراره ببرمش براي آفتاب گرفتن 😅😅😅😅😅

وااا چرا خدا صبر بده ؟!😮 چه حرف ها كه نميزنند اين جماعت 😬 خودت تصور كن آيندتون رو به حرف من ميرس ...

نميدونم والا از بس به بچه علاقه دارن 😂 

وااي رأست ميگي خيليً خوبه فكرشم شيرينه البته اينا زياد با گل سر جور نيستن 😅 

ولي از وقتي با هم صحبت كرديم و گفتي با هم خريد ميريد و اينا منم ديدمو عوض كردم 

راستش قبلا ميزاشتمشون تو صندلي ماشينشون و با ماشين زود ميرفتم خريد و برميگشتم اما اين چند روزه كه هوا گرم شده بيخيال ماشين شدم پياده دستشون را ميگيرم و ميريم خريد يه اغوشي هم ميبرم براي مبادا اگر خسته شدن يا تنبلي را گذاشتم كنار گاهي هم عصرا با كالسكه ميبرشون پارك رابطمون خيلييي بهتر شده 😍😍😍

نميدونم والا از بس به بچه علاقه دارن 😂  وااي رأست ميگي خيليً خوبه فكرشم شيرينه البته اينا زيا ...

خداروشكر عزيزم 😍😍😍حسابي لذت ببر از اين روزاي زيباشون 😍😍😍♥️♥️♥️💋💋💋

2706