2733
2734
عنوان

چگونه با كودكم ارتباط برقرار كنم و برايش دوستي صميمي باشم؟؟؟ -hum

| مشاهده متن کامل بحث + 5388 بازدید | 431 پست
هوم عزیزم سلام خیلی ممنونم که جوابم رو دادی ممنونم ازت دوست عزیز ❤❤❤❤خدا دختر نازت رو حفظ کنه

فداتشم عزيز دلم مرسي از دعاي قشنگت 😍😍😍دعا در حق دخترم در حد غير قابل تصوري به من انرژي ميده ،خدا به عزيزات عمر طولاني همراه با سلامتي و دل خوش بده 😍♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم هوم جان. خواهش میکنم هر موقع تاپیک زدی منو هم تگ کنید اگه یادتون موند گلم 

عزيزم تنها تاپيك مادرانه كه ديگه اومدم بزنم تاپيك از شير گرفتن هست . فكر كنم از دو سال به بعد ديگه تربيت بچه توسط هر مادر و پدري طبق خواسته و هدفي هست كه برنامه ريزي كرده و اينكه به خدا نميدونم بقيه چطور وقت ميكنند سايت بيان من يا بايد دخترم خواب باشه يا مثل الان تو تايم ددي و دختري با هم بيرون باشن 😅😅😅😅ولي هر وقت حس كردي من تجربم ميتونه كمكت كنه هر جا خواستي منشن  كن ازم سوال كن 😘😘

سلام هوم جون خوبی؟ عزیزم پسرم ماهو ۲۰ روزشه ی هفتس غذای کمکی شرو کردم تا حالا لعاب برنج و فرنی با آب و امشبم حریره بادوم بهش دادم سنجد و کدو حلوایی از کی میتونم بدم؟ عصاره قلم میتونم بندازم تو سوپش؟ کدو رو بندازم تو سوپش یا پورشو بدم؟

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
سلام هوم جون خوبی؟ عزیزم پسرم ماهو ۲۰ روزشه ی هفتس غذای کمکی شرو کردم تا حالا لعاب برنج و فرنی با آب ...

٤ ماه ؟! عزيزم تاپيك غذا اوايلش همش غذاهاي ٤-٥ ماهگي هست .

همه رو نرمال ميتوني استفاده كني فقط سنجد رو كمي ديرتر بده تا گوارشش قويتر بشه چون سنجد يبوست زا هست .

مهمتر اينكه به آب خوردن عادتش بده شده هر چند ساعت يه به اصطلاح قورت . 

و ببخشيد بازم سلام رو خوردم ، سلام عزيزم 😘

٤ ماه ؟! عزيزم تاپيك غذا اوايلش همش غذاهاي ٤-٥ ماهگي هست . همه رو نرمال ميتوني استفاده كني فقط سنجد ...

چشم عزیزم اینا ک پشت کارت واکسن هس ک مثلا کدو از ۸ماهگیو اینا درسته؟ میتونم ۵ روز دیگ آب کدو رو بهش بدم؟

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
چشم عزیزم اینا ک پشت کارت واکسن هس ک مثلا کدو از ۸ماهگیو اینا درسته؟ میتونم ۵ روز دیگ آب کدو رو بهش ...

كدو حلوايي رو پوره كن بده 

كدو سبز تو سوپ

و اينكه من طبق استاندارد ايران نرفتم جلو عزيزم اينجا از ماه ٤ همه چي آزاده جز چندين مورد كه بازم تو تاپيك غذا صفحات اول ليست هست .ميگم اونجا رو بخوني چون من اونموقع دقيقتر نوشتم تاپيك رو . 

2706