2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید یه مشورت کنم به گفته ی شما بستگی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 113 پست

گلم چرا همه 40 نفرو تو مضیقه قرار میدین واقعا همه از ته دل راضی هستن 40 یا 50 تومن بدن؟ درسته بیشتر معلما از جونشون مایه میزارن ولی خب اقتضای شغلشون همین هست و نتیجه زحمتشونو هم میگیرن. الان با این وضع اقتصادی و درامد کم و تورم وحشتناک و لحظه ای ففط یه کادو مناسب و با کارت هدیه بدین دیگه عقد کنون فامیل و ...  نیست که طلا بدین البته ببخشید میدونم اصلا جاش اینجا نیست اگه زیاد از حدهم توجه کنین بخداااااااا در دراز ندت بدعادت میشن نه تنها معلمها بلکه خصلت هر انسانی میتونه باشه اینجوری کم کم همه چی شرطی میشه و دیگه وظیفه میره تو حاشیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من پارسال انجام دادم اينجا پرسيدم همه گفتن انجام نده بازم خيره سري كردم انجام دادم اونقدر ا ...

چرا عزیزم اذیت کردن

مگه بجز خوبی دلیل دیگه ای داشتی واقعا ک چین بعضی ها

باور میکنی تو جشن منو مادران عزیز نشسته بودیم یه مادر متوجه من نبود

پسرمو محکم مچشو فشار داد تهدید کرد میزنمت

من گفتم ارزش نداره وقتی اون اینه

پسرم اومد گفت مامان کلاه منو بزور گرفته نمیده از خودش نیست

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2731

مایکی از مامانا نماینده شد هر کسی یه حرفی زد تا بالاخره با رای اکثریت قرار شد اینکارو کنن تازه از اول اردیبهشت بنده خدا دنبال کاراش بود میگفت طلا گرون نیشه زود پول جمع کنیم زودتر بخریم که با بقیه پول بشه کیک وگل هم بخریم واقعا بستگی به فرهنگ وصبر شما داره ولی در کل با انگشتر اونم دست دو وبرا شما باشه مخالفم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
چرا عزیزم اذیت کردن مگه بجز خوبی دلیل دیگه ای داشتی واقعا ک چین بعضی ها باور میکنی تو جشن منو مادر ...

ببین مردم ما قدرشناس نیستن

همه فقط طلب کارن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
گلم چرا همه 40 نفرو تو مضیقه قرار میدین واقعا همه از ته دل راضی هستن 40 یا 50 تومن بدن؟ درسته بیشتر ...

چی بگم ؟ شاید چون اولین بار اولین تجربه مه

خجالت میکشم یه چیز دیگه بدم معلمش خیلی مردم دار و با شخصیت ه مثل دوست ه اصلا حس نمیکنن مادر ها ک معلم پسر شونه

انگار رفیق ه با همه

شوهرمم میگه روم نمیشه ظرف و ظروف ببرم

یه چیز خوب

آخه شوهرش رئیس مدرسه است رفیقه جونی شوهرمه واسه همین رودربایستی داره

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2740

عزیزم کار معلم اینقدر باارزشه که اصلا قابل قیمت گذاری نیست....ولی توی این اوشاع اقتصادی واقعا پنجاه خیلیه.من برا معلم دخترم روسری گرفتم...واقعا کم بود دربرابر زحماتشون،ولی همینکه جلوی دخترم کادو رو باز کرده بود و پوشیده بود خیلی دخترمو خوشحال کرده بود.یکی از کلاسا پول جمع کرده بودن در حد نفری ده یا بیست تومن،بعد کارت هدیه گرفته بودن و کیک.میگفتن چون حقوق فرهنگیا رو بعضا دیر میدن پول شاید بهتر بدردشون بخوره.

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
میشه بگی چرا تا این حد خودتو مدیون معلم میدونید؟

گفتم گلم الان توضیح دادم چرا اینجوری میکنم

چی بگم ؟ شاید چون اولین بار اولین تجربه مه خجالت میکشم یه چیز دیگه بدم معلمش خیلی مردم دار و با شخص ...

خوب همون انگشترت رو خودت هدیه کن بهش . چرا بقیه رو تو خرج میندازی که خودت روت نمیشه ظرف بدی  و شوهرش رفیق جونی همسرته

چی بگم ؟ شاید چون اولین بار اولین تجربه مه خجالت میکشم یه چیز دیگه بدم معلمش خیلی مردم دار و با شخص ...

الان هر کسی میخواسته هر چی بده داده دیگه پول جمع کردن الان دیره

بعد اگر تنها خودت میدی یه کارت هدیه ببر همون عددی که در توانت هست بعد اینقد وتا این حد نمیخواد معلمه ورییسه برا خودشونه ما حد خودمون کمک میتونیم نه به اندازه بزرگی وسمت طرف که

شما و شوهرت باهاشون رودربایسی دارین چه ربطی به بقیه داره که بخان اینقدر خرج کنن؟

عزیزم کار معلم اینقدر باارزشه که اصلا قابل قیمت گذاری نیست....ولی توی این اوشاع اقتصادی واقعا پنجاه ...

دقیقا خواهرم مدیره میگه معلم ها اگر کسی واقعا میخواد چیزی بیاره همون کارت وسکه بهترینه چون واقعا حقوقشون کمه وسر وکله زدن با این همه بچه واقعا صبر وحوصله میخواد

2706