2752
2734
عنوان

بچه ها بیاید یه مشورت کنم به گفته ی شما بستگی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 113 پست

اگه همه وسعشون میرسه و وضع مالی خوبی دارن میتوتی 50 به بالا بگیرید ولی به نظرم اونایی که ندارن رو شناسایی کنید و نخواید ازشون

یا مثلا یه چیز ارزون تر انتخاب کنید مثلا تابلو فرش

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوام گروه مادر های اولی کلاس پسرم رو بجز معلم بیارم گروه بهشون بگم پول بدید تا یه تیکه طلا مثل ان ...

تورو خداااا این کارو نکن . توی این گرونی خرج رو دست مردم نذار . هر کی بخواد کادو میخره هر کی نخواد نمیگیره 

خواهش میکنم واقعا میگی دردسر داره

اره

من پارسال انجام دادم

اينجا پرسيدم همه گفتن انجام نده

بازم خيره سري كردم

انجام دادم

اونقدر اذيتم كردن مادرا

واي خدا بازم مياد تنم مي لرزه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

نگاه کن جمله هات خیلی مهمه

مثلا ما سروع کردیم گفتیم مادرای عزیز امسال معلم خیلی خوبی گیر بچه هامون افتاد وخداراشکر خیلی زحمت بچه ها را کشیدن برا قدر دانی اگر جمع موافقن یه مبلغی را پایه اعلام کنیم همه پول جمع شدببینیم میشه نیم سکه یا تمام سکه خرید وگوشه ای از زحمتاشون جبران بشه بازم نظر جمع مهمه ما ۳۰ نفر بودیم نفری ۱۰۰ دادیم شد کیک ونیم سکه ودسته گل

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
چند نفرن؟ با نفري ٤٠ تومن ي سكه يك گرمي نمي تونيد بخريد ك

نه آخه من یه انگشتر دارم به همه میگم

4گرمه انگشتر و هرکس تمایل داره 100بده یا اگه زیاده 50

حتی اگر یک نفر مخالفت کنه میگم نه انجام نمیدم همه باشن

وگرنه من همون و بدم بهش ک بهتره منتها

کوچیکه براش

اگه شما بگید جای من بودید ارزش داشت این کار انجام میدم اگه نه بخدا انجام نمیدم هرچی شما بگید

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
نگاه کن جمله هات خیلی مهمه مثلا ما سروع کردیم گفتیم مادرای عزیز امسال معلم خیلی خوبی گیر بچه هامون ...

آفرین

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
نه آخه من یه انگشتر دارم به همه میگم 4گرمه انگشتر و هرکس تمایل داره 100بده یا اگه زیاده 50 حتی اگر ...

اونقدر تهمت و حرف پست سرت درست میکنن که نگو

میگن پولا رو ورداشت

انگشترش طلای ۱۸ نبوده

زشت بوده

و ....

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من باشم همچین کاری نمیکنم چون اولا مردمو تو منگنه میذارین که کی چقدر بده ... شاید به هر دلیلی بخوان کمتر بدن .... دوم اینکه قبول کردن مسئولیت پول مردمو خرید باهاش کاریه که هزار جور حرف توشه

نه آخه من یه انگشتر دارم به همه میگم 4گرمه انگشتر و هرکس تمایل داره 100بده یا اگه زیاده 50 حتی اگر ...

انگشتر دست دوم  چی بگم این حرف وحدیث برات میشه به نظرم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706