2737
2734
عنوان

آشپز های عزیز ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 24 پست
با برنج ايراني كته كه چرخ شده درست ميشه فكر كنم با اين مشخصاتي كه دادي همين باشه

خیلی خوشمزه بود یعنی برنج رو چرخ کرده،گوشتم گذاشته لاش سرخ کرده، تا حالا برنج سرخ کرده نخورده بودم واقعا خوشمزه میشه

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادم اومد فک کنم ی غذای شمالیه تو اینترنت سرچ کن کپه یا کبه برنج کته با سیب زمینی ابپز قاطی میکنن گرد میکنن لاش گوشت و قارچ و فلفل و اینا میزارن میزنن تو ارد و تخم و مرغ و سوخاری سرخ میکنن 😀

خوشمزه بود دوستم ؟!  منم تو بفرمایی شام دیدم یه پیش غذا درست میکنن با اسفناج و پنیر پیتزا ، ...

اره خیلی خوشمزه بود ، پنیر پیتزا رو سنگم بریزی خوشمزه میشه ،من میخورم😉

2731
دردسر داره برنج نیم پز رو با سیب زمینی اب پز چرخ میکنن خمیر میشه اون مواد رو میریزن داخلش گردش میکنن ...

پس این پدرش درومده سه تا دیس گذاشته بود، من با مواد کم درست میکنم ببینم چی درمیاد

ما  اينجا اول برنج ايراني رو كته ميپزيم چون برنج ايراني وقتب كته ميشه چسبندگيش بيشتر ميشه يكم ه ...

تخم مرغ نمیخواد؟ من کلا برنج ایرانی دارم 

پس این پدرش درومده سه تا دیس گذاشته بود، من با مواد کم درست میکنم ببینم چی درمیاد

اره تعجب کردم گفتی مهمونی خوردی البته اینطور چیزا زیاد درس کردنش راحت تره 

شایدم از بیرون خریده

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2740
وای یادم اومد فک کنم ی غذای شمالیه تو اینترنت سرچ کن کپه یا کبه برنج کته با سیب زمینی ابپز قاطی میکن ...

ممنون ،خیلی خوشم اومد هر چی بود

اره تعجب کردم گفتی مهمونی خوردی البته اینطور چیزا زیاد درس کردنش راحت تره  شایدم از بیرون خرید ...

چند مدل فینگرفود گذاشته بود ،اینم بود ،کلا این خانوم آشپزی یاد میده و هنرجو داره ، خیلی هم کلاس میزاره، ی بار خونش نثارپلو خوردم ی غذای مخصوص قزوینه ،بعد پرسیدم اسمش چیه آخه تا حالا نخورده بودم ،فقط اسمشو پرسیدم ،ن طرز تهیه گفت باید بیای کلاس شیدا جون تا کامل واست توضیح بدم 😐 منم دیگه  چیزی نمیپرسم😊