2726
عنوان

آشپز های عزیز ی لحظه بیان

216 بازدید | 24 پست

بچه ها مهمونی بودم ی مدل کوکو خوردم ک با برنج بود ،وسطش گوشت چرخ کرده و پیاز و فلفل دلمه داشت ،روشم یکم کنجد خیلی خوشمزه بود همین هاشو فهمیدم کسی بلده بگه چ مدلی درست کنم؟ 

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط برنج داشت؟😞ندیدم تا حالا

من فقط برنجش رو تشخیص دادم، یکم تند بود و خیلی خوشمزه،خجالت کشیدم بپرسم چیه، پسرم دوتا خورد ،پسرم اصلا غذا نمیخوره 

ما  اينجا اول برنج ايراني رو كته ميپزيم چون برنج ايراني وقتب كته ميشه چسبندگيش بيشتر ميشه يكم هم برنج رو بايد شل بار بزاري يعني شل بشه نه كم نه زياد

بعد ميريزي تو چرخ يا غذاساز چرخش ميكني دوبار كه كاملا چسبنده بشه بعد مواد رو ميذاري لاي برنج و سرخ ميكني ما به برنج كمي زردچوبه يا زعفرون ميزنيم كه از سفيدي در بياد

ما یه کوفته برنجی درست میکنیم وسطشو پر میکنیم. بعد تو روغن سرخ میکنیم...ولی مثل کوکو پخش نیست. گرده ...

نه عین کوفته نبود ،تخت عین کوکو هم ن ،عین کوکو سیب زمینی توش هم پر باشه گرد ،سرخ شده بود

2706