1464
1411

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت بچه   

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
1475
یه بادکنک هلیومی بگیر ببند به پاش خیلی خوششون میاد.و عروسکایی که اویزون میشن و اهنگ میزنن

ای جونم من این بادکنک رو تو اینستا دیدم ولی میترسم بترکه بچه بترسه 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 

یه ماه صبر کن بعد برو فروشگاه های بزرگ مثه شهرکتاب براش اسباب بازی تقویت هوش فراوونه

چه خوبه به فکری.پسر داداش منم مامامانش خیییییلی باهاش سر و کله زده الان 1 سال و نیمشه اعداد،رنگا،همه چی بلده

با بازی هوشی یاد گرفته

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

موش موش بازی اسم علمیشو نمیدونم 🤣🤣

دوتا انگشت میذاری روی مچ پاش و یواش یواش میاری سمت بالا و میگی موش موش 

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...
1334
من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت ب ...

اشتباه نکن.اگه روش نوشته مناسب سنشه بگیر جلو صورتش

بچه داداش من همه اشکال هندسی رو بلده

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت ب ...

تو کتاب نوشته؟؟؟

من کتاب قصه میخونم از الان مثلث مزبع به دردش نمیخوره که 

بیشتر تقویت هوش کلامی و ارتباطی و حرکتی 

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...
یه ماه صبر کن بعد برو فروشگاه های بزرگ مثه شهرکتاب براش اسباب بازی تقویت هوش فراوونه چه خوبه به فکر ...

پسر بزرگه خودم ۲سالگی اعداد وانگلیسی میگف و حروفو بلد بود و... ولی الان این کوچیکه خیلی شیطون تره همش دلش میخواد بغلش کنم نمیدونم چطوری رفتار کنم وقتی دنیا اومد خیلی اذیت شدم کولیک شدید داش الان خوب شده خداروشکر میخوام باهاش کار کنم

زندگیم پسرام 
1396
تو کتاب نوشته؟؟؟ من کتاب قصه میخونم از الان مثلث مزبع به دردش نمیخوره که  بیشتر تقویت هوش کلا ...

اره تو دستورالعمل کتاب نوشته