2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرسی شهرزاد جان همه رو خوندم، خیییلی اطلاعات خوب و مفیدی بود، واقعا دمت گرم خانم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

توضیحات.برنامه#  

‍ ♻️ تغذیه، هوازی یا وزنه، کدام یک در دوران کاهش وزن مهم تر هستند؟

♉️ متاسفانه روندی که اکثر افراد برای کاهش وزن طی می کنند، شامل مقدار زیادی ورزش هوازی، کمی رعایت نکات تغذیه ای و به تعویق انداختن تمرین با وزنه است. این توصیه معروف را احتمالا شما هم شنیده اید که : اول چربی ها را آب کن، بعد عضله سازی کن!!

♉️ این روند منجر خواهد شد به خستگی همیشگی، از دست دادن عضلات، کاهش وزن اندک و در نهایت رها کردن تلاش برای کاهش وزن.

♉️ اما برای کاهش وزن صحیح، موارد زیر را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید:

🔷 اولین و مهم ترین عامل، رعایت رژیم غذايي اصولي،از طرف دیگر مقدار پروتئین در رژیم شما باید بالا باشد تا از عضله سوزی جلوگیری شود.

🔷 دومین عامل، انجام مرتب و صحیح تمرین با وزنه است. حداقل ۳ روز و ترجیحا ۴ الی ۵ روز تمرین، علاوه بر حفظ و تقویت عضلات، بر روند چربی سوزی شما هم تاثیر مطلوبی خواهد داشت.

🔷 و در نهایت، تمرین هوازی (چه تمرین اینتروال با شدت بالا، و چه هوازی با سرعت ثابت) کمترین تاثیر را در چربی سوزی و کاهش وزن دارد. در انجام این نوع از تمرینات زیاده روی نکنید زیرا که موجب تمرین زدگی و نتیجه معکوس خواهد شد

♻️ زیاد وزنه بزنیم، عضله سازی می کنیم یا عضله سوزی؟

♉️ بیشتر وزنه زدن یعنی عضله‌سازی بیشتر، درست است؟ خیر، اشتباه است.

🔷 میزان تولید پروتئین عضله‌سازی، تقریبا 24 تا 48 ساعت بعد از زدن وزنه‌ها افزایش می‌یابد. یعنی بالاترین پتانسیل ما برای ساختن عضله، حدوداً دو روز بعد از زدن وزنه است.

🔷 در خلال این مدت، باید توجه و تمرکز شما روی تغذیه، استراحت و احیا باشد، نه زدن وزنه‌های بیشتر.

🔷 وقتی شما در باشگاه هستید، در واقع در شرایط کاتابولیک قرار دارید. یعنی هنگام زدن وزنه‌ها، در حال تخریب توده عضلانی هستید.

🔷 بنابراین، باید یک روز در میان به سختی تمرین کنید و قوی‌تر شوید، بین این جلسات هم باید خوب بخوابید، تغذیه مناسبی داشته باشید و ب اندازه کافی استراحت کنید

♻️ نکاتی مهم تغذیه ایی جهت عضله سازی و افزایش حجم بدن

🔷 مصرف روزانه ۶ وعده غذایی سالم و کامل
🔷 مصرف ۱ لیوان شیر قبل از خواب

🔷 استفاده از چربی های سالم در طول روز

🔷 مصرف غلات کامل مانند( جو دو سر  )

🔷 خوردن روزانه ۸ لیوان آب ولرم

🔷 سبزیجات فراوان در طول روز مصرف کنید

🔷 مصرف مکمل گلوتامین و آمینو اسید

🔷 صبحانه شما باید  حاوی پروتئین، کربوهیدرات ، چربی های سالم ، ویتامین c باشد

🔷 از استرس و عصبانیت به شدت دوری کنید

🔷 وعده قبل و بعد تمرین را فراموش نکنید

🔷 از برنج قهوه ایی به صورت آب کش نشده بجای برنج سفید استفاده کنید

😊
2740

برنامه.ی‌ورزشی.پیشنهادی#  

شنبه دوشنبه چارشنبه 👈فرم دهی بالاتنه و پایین تنه ۳۰۰ حرکت مجموعش

یکشنبه  و جمعه 👈استراحت مطلق در حد پیاده روی چیزای سبک اگه خواستید

سه شنبه و پنجشنبه 👈 ورزشای مربوط به شکم و پهلو و زیر شکم و حلقه و..
شکم ۵ ست ۲۰تایی
زیر شکم ۵ ست ۲۰ تایی
پهلو هم ۵ ست ۲۰ تایی
حلقه یا چرخونک هرچقد ک تونستید من ۴ ست میزنم

😊

@نیکییییی    

@kongmin    

@مهدیه130    

@bahar49    

خب عزیزای دلم هروقت فرصت داشتید این هشتک رو بخونید نظراتونو بگید پیشنهاد یا هررررچی ک به ذهنتون میرسه ک باید تغییر  کنه بگید میام میخونم حرف میزنیم😚😚😚

این هشتکا

توضیحات.برنامه#  

برنامه.ی‌ورزشی.پیشنهادی#  

😊

اها ی چیزی یادم رفت اینا حاصل تحقیقات من از نته اگرم مطمئن نیستید اصصصلا رو دربایس من نباشید😚😚😚😚😚😚 ک حتما باید این مدلی پیش بریم بلاخره من حق میدم بهتون رژیماتون تازه تموم شده ممکنه بترسید اگ ی جاش  درست نباشه ی وقت سایز یا وزن اضافه نکنید اگه واقعا تردید  داشتید هیچ ایرادی نداره من دو ماهی این مدلی پیش میرم شما برنامه شخصی خودتون رو میذارید و جلو میرید ببینم چی نتیجه میده بعد اگه خواستید امتحانش کنید بلاخره من مدتیه تثبیتم و به راحتی شما سایز یا وزن اضافه نمیکنم حتی اگر بکنم هم از وزن هدفم پایین ترم مشکلی پیش نمیاد به ریسکش میارزه..‌اینم گفتم ک با خیال راحت در مورد برنامه تصمیم بگیرید عشقای من😚😚😚😚😚😚

😊
@نیکییییی     @kongmin     @مهدیه130     @bahar49   &nb ...

واقعا گل کاشتی عزیزم

فقط تو مطالب تفکیکی بین بدنسازی خانم ها و آقایان نبود، اینو در نظر نمیگیرم، یا شما خودت در نظر گرفتی

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
@نیکییییی     @kongmin     @مهدیه130     @bahar49   &nb ...

من خوندم شهرزاد جون‌ مطلب ها  خیلی خوبن‌ .

روز هایی که واسه برنامه گذاشتی هم خوبن منم موافقم‌ 

در مورد تغذیه  هم منم خودم به این معتقدم که در حین ورزش فقط آب یا دتاکس خورده شه

وبعد و قبلش هم تا یک ساعت حداقل من خودمم چیزی نمی خورم ‌ این از تغذیه‌ من 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
واقعا گل کاشتی عزیزم فقط تو مطالب تفکیکی بین بدنسازی خانم ها و آقایان نبود، اینو در نظر نمیگیرم، یا ...

خژالتم نده خواهر کاری نکردم 🙈🙈😚😚😚

ی سریاش ک مشترکه گذاشتم ولی اونایی ک فرق داره رو حواسم بوده هم حرکات ورزشیشون سنگین تره هم پودر مصرف میکنن هم تو ی مواردی نوع حرکات فرق داره و هم تو تعداد...

😊
اها ی چیزی یادم رفت اینا حاصل تحقیقات من از نته اگرم مطمئن نیستید اصصصلا رو دربایس من نباشید😚😚😚😚 ...

من برنامه ی شما رو که گذاشتید‌ باهاتون همراه میشم‌ به همراه مقداری هوازی‌ که گرم کردن هم به حساب میارمش

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2706