2733
2739
اره ننه گودی تو مدرسه ای شده ادم شده گودی من هنو باید قصه بگم بخوابه🤣🤣🤣🤣

😂😂😂ای جووونم‌ 

گودی منم دلش‌ قصه‌ میخواد‌‌‌ من دهن‌ قصه گفتن‌ رو ندارم 

وسط هاش باید حسین‌ بیاد جدامون‌ کنه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
@wonderwoman2019   بیا خواهر بله رو گرفتم😂😂😂😂دیگه کیا پایه ان؟

پریم‌ خوب شده‌ فردا میخوام‌ برم رو ترازو😄

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یا پیخمبر 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

😂😂😂الان‌ میخواستم برم‌ گودزیلا‌ چرا و پرت زیاد به 

خوردم‌ داده‌ نمیشه ریسک کرد سیلاکس هم ندارم😂

2740
😂😂😂الان‌ میخواستم برم‌ گودزیلا‌ چرا و پرت زیاد به  خوردم‌ داده‌ نمیشه ریسک کرد سیلاکس هم ند ...

ای تو اون لوووحش ک همههههه ی کاراش در خلاف جهت اهداف ماست🙄🙄🙄🤣🤣🤣

😊
تاریخ مقدس خفگی🤤🤤🤤🤤 چه روزی باشه؟من و بهار مشکلی نداریم  تو پینشهادتو بده تا فردا مریمم بی ...

😂😂😂پنجشنبه‌ بزارید😂😂

ما باید بریم زنجان اونجا تالار‌ گرفته خالش واس دختر خالش‌ واس مهمون های‌ اونجا😂😂 یه سر تو تالار خودم رو خفه کنم یه سر بقیه‌ راه 

😂😂