2733
2734
عنوان

دیشب با شوهرم

824 بازدید | 34 پست

تجدید خاطره میکردیم حرفایی زد که دلم شکست چقد من بخاطر اون اتفاقا گریه کردم حتی الانم چشام اشکی شد دیشبم با یادآوریش گریه کردم ولی همسرم خیلی راحت تعریف میکرد ککشم نگزید تازه اومده میگه چرا ناراحتی تو فازی 

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشتباه میکنی خاطرات ناراحت کننده رو مرور میکنی بیا باز باعث ناراحتی بینتون شد  

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

عزیزم اون اتفاقا مربوط به گذشته بوده تو اون تایم به اندازه کافی براشون غصه خوردی حیفه الان هم روزت رو بخاطر گذشته خراب کنی 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

ما تو عقد بودیم همش گیر داده بود بابات باید فلان جهاز و بده ظرفشویی بده بابای من عیدی اول هیچی نخرید ما رسم داریم هر عیدی که میشه ی تیکه از جهاز هم دختر هم پسر میخرن میگن عیدی بابای من گفت همه رو یکجا برات میخرم و این شد شروع دعوا

که الا و بلا بابات باید ظرفشویی بخره ما سه تا دختریم بابای منم میگفت من نمیخرم ی هفته هرروز گریه که باید حتما برای من ظرفشویی بخرین

اشتباه میکنی خاطرات ناراحت کننده رو مرور میکنی بیا باز باعث ناراحتی بینتون شد  

من هیچ وقت گذشتم و مرور نمیکنم ولی همسرم همیشه میگه و اشتباهامو به رخم میکشه

عزیزم اون اتفاقا مربوط به گذشته بوده تو اون تایم به اندازه کافی براشون غصه خوردی حیفه الان هم روزت ر ...

اخهه از این میسوزم منشا اون دعواها خودش نبوده

بعدا دیشب از دهنش در رفت که خالم پرم‌ میکرده برای بخث های سرجهاز پنج تا خاله داره یکی از یکی عفریته تر هرچی گفتم کدوم خالت نگفت بازم من اروم بودم

وای دقیقا چرا ما خانما اینجوری هستیم منم هر بار دعوتی خانواده شوهرم و خودم یادم میاد فحششون میدم شوه ...

من اون خاطره هارو دفن میکنم ولی همیشه شوهرم دوبار منو بهم میریزه همش میگه یادت فلان اشتباهو کردی فلان حرف زدی فلان کارو کردی

2706