2737
2734

دوستان خوشگلم، من به روش زیر مدتیه روغن بادام شیرین رو میزنم به صورتم، انقدر خون رسانی سطح پوست خوب و قوی میشه که سریع جذب میشه، شما هم دوست داشتن امتحان کنید😊😊

https://www.instagram.com/p/Byu8Mk3pKgldb6Ah8Fpxx3P_7COpwvyqoMa3a40/?igshid=cz4kmw85dqpf

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تغذیه#  

طرز تهیه شیر بادام

۲۲۰ گرم بادام خام، ۳ لیوان آب، کمی اسانس وانیل

٨ تا ۱۲ ساعت بادام ها خیس بخورن، بعد پوستشونو جدا میکنم، داخل مخلوط کن با آب مخلوط میکنم، اگه غلیظ شد میتونیم یه لیوان اب اضافه کنیم، وانیل هم اضافه میکنیم، برای شیرین شدن بهتره از عسل طبیعی استفاده بشه. در نهایت ترکیب بدست امده رو صاف کنید.

بین ۳ تا ۶ روز در یخچال میتونیم نگهداری کنیم.

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ای بابا برا من باز نشد☹☹☹شات از پیجش بده برم ببینم

تو تل هم برات گذاشتم لینکشو ببین اونجا باز میشه

2738

شهزادی لپ چالی بیا دخترم، امروز برام پست چال اومده، این دیگه مختص توست مادر

شهزادی لپ چالی بیا دخترم، امروز برام پست چال اومده، این دیگه مختص توست مادر

🤣🤣🤣🤣🤣منم سمت راستم‌ داارم‌ 

تازه خیلی ها میلیونی پول عملش رو میدن که اون عصب رو قطع‌ کنن چال لپ داشته‌ باشن😩😩

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
😂😂😃😃 بیا نیکی این با من و توعه🤣🤣🤣👇👇👇

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای خدا 

حالا من اصلا دوست ندارم

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)