2733
2734
مبارکه پیشاپیش اگه قارچی شد ببر یکن تو حلق ناخن کارت🤣🤣🤣🤣🤣 سها اومد پریروز بود فک کنم ی پست کلی ...

اگه قارچی‌ شه میکنم تو حلق‌ گودزیلا🤣🤣

پست سها رو ندیدم🤔🤔

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
مبارکه پیشاپیش اگه قارچی شد ببر یکن تو حلق ناخن کارت🤣🤣🤣🤣🤣 سها اومد پریروز بود فک کنم ی پست کلی ...

سها‌ خوب بود حالش

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرزاد جون ی فکری داری اگر من نتونم پنجشنبه جمعه ماسک بزارم چیکار کنممیخواستم مثلا دوتا ماسکو تو ی ر ...

مریم جون میتونی همون یخ مالی گلاب‌ و آلوئه‌ ورا رو کنی و بعدش آبرسان‌ اینم کافیه

2728
شهرزاد جون ی فکری داری اگر من نتونم پنجشنبه جمعه ماسک بزارم چیکار کنممیخواستم مثلا دوتا ماسکو تو ی ر ...

راس میگه دوتا ی روز نباشه بهتره.میتونی ی روزشو ازاد بذاری برا استراحت  پوستت ی روزشم ویتامین سی و اون ژل اماده الوئورا  رو بزنی ک نیازی نیست بزنی بشوری و اینا.. بقیه روزا هم همون طبق برنامه اگه خواستی ماساژ الوئورا  رو هم هر روز بذار

😊
2738
راس میگه دوتا ی روز نباشه بهتره.میتونی ی روزشو ازاد بذاری برا استراحت  پوستت ی روزشم ویتامین سی ...

۳ روز لعاب والورا هرروز میزنم. اخه برنامه خیلی عالیه برا پوست ماهه پیش خودم تغیرات دادم برای آخرهفته اسونا رو گذاشتم که زیاد کار نداشته باشه. باشه دلم میخواد همشو انجام بدم 😔

گودزیلای.اخ.مخ.گوجو# 😡😡😡😡😡

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام دوستای خوشکلم مرسی از همگیتون که بیادم بودین و صدام کردین😍😍😍 بچه ها خیلی داغونم یه هفته ی ...

سلام سها‌ جون ‌ خسته نباشی عزیزم . 

پستت رو ندیدم‌ . 

خونه ی جدید مبارک‌ خستگی الان تو رو خریدارم‌ هزاااار تا🤣🤣 واس خودم بلند شم از اینجا

ایشالا کارا به زودی تموم میشه و میری‌ باشگاه و عالی پیش‌ میری

دومین ویژگی زنان قوی و تاثیرگذار👇

2- آزادی در انتخاب :

زنان قوی انتخاب میکنند، تصمیم می گیرند، و بدون ترس قدم بر می دارند. آنها از کسی الگو نمی گیرند هر گامی که برمی دارند تصمیم شخصی خودشان است. آنها هرگز تسلیم رشد نیستند،اما، به همه چیز محیط پیرامون گوش می دهند و نظرات را قبول می کنند ، دنبال مشاوره اند، و به پیشنهادات ارزش می دهند امادر نهایت خودشان تصمیم می گیرند. در همان زمان، در حالی که آنها ترسی ندارند مسیر خود را انتخاب کرده و  تسلیم چیزهایی که دوست ندارند نمی شوند.

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2706