2733
2734
سلام عزیزدلم 😚😚😚😚 منم دیروز رفتم خرید ولی چیزی نخریدیم خیلی جنسا آشغالی و گرون بود حالا کاشکی م ...

آررره‌ ☹☹☹ خیییلی‌ خیییلی‌ گرون‌ بود 

یه بارونی‌ و یه بوت‌ برام قشنگ ۱و نیم در میومد 😯😯 ولی اصلا‌ هم قشنگ نبودن‌ خدایی‌ منم انقدر سخت پسندم 😥😥

امروز احتمالا برم‌ مرکز خرید‌ کوروش

سلام عزیزم سحر خیز زورکی🤣🤣گودی پاشد رفت دستشویی خودش خوابید من دیگه خوابم نگرفت😒😩

🤣🤣🤣آراد صبح ساعت ۵ اومد گفت مامان‌ جیش‌ دارم تو هم بیا😩😩😩😩 گفتمممم برووووووووووووووو کَپیدم🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره تو ویترینا دیدم همه اشغالن اینجا ک ولی تهران باز برا همه سلیقه ها هست..من خوب شد خیاطی میکنم وگر ...

🤣🤣🤣🤣آررررره‌ دیشب منم کلی‌ از اونا‌ دیدم‌ هم با آستین‌ هم بدون آستین‌‌ دونه ای ۵۰۰ تومن بودن🤣🤣🤣

تهران زیاده ولی من خیلی جاها رو دوست ندارم‌ میدونم چ جوریه‌ واس همین نمیرم‌ همیشه‌ چند تا پاساژ‌ هست گلچین‌ کردیم‌ اونا رو میریم‌ به نظر من جاهای دیگه‌ ش وقت تلف‌ کنیه

🤔

🤣🤣🤣🤣باید به گودزیلا بگم‌ اون تخصصش‌ بیشتره‌ 

امروز گکدزیلا رفت ورزش‌ نزدیک ۹ بود اومد. رفت حموم‌ منم رفتم‌ گفتم‌ وای دارم پری میشم‌ گفت عهههههه‌ چراااااااا

🤣🤣🤣گفتم احمق دستشویی‌ بودم دیگه‌ تغیر رنگ جیشم‌ رو احساس‌ کردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣 گفت نه بابااااا مال لبوی‌ دیشبه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آمار بدنمم‌ داره‌ ریقوووو

سلام سلام صبحتون بخیر یعنی نیکی تو لوحت از روزیکه گفتم میخوام بخوابم هر روز زودتر از دیروز بیدارشدم ...

🤣🤣🤣🤣🤣👊👊👊حقته‌ . نخوابببب‌ 

کم مونده نی نی یار بیاد بگه‌ منم هستم‌ حسود‌ نیکی و بهار و مریم‌ و شهرزاد ان🤣🤣🤣

سلام صبحتون بخیر خوبین؟  میدونم اینجا جایی ندارم ولی فقط خواستم بیام بگم که خیلی دلم براتون ...

سلام‌ مائده‌ جان‌ خوبی عزیزم. 

دختر گلت‌ خوبه‌ بزرگ شده‌. شیطونی میکنه‌ یا نه. 

به رژیمت‌ برگشتی ؟

سلام‌ مائده‌ جان‌ خوبی عزیزم.  دختر گلت‌ خوبه‌ بزرگ شده‌. شیطونی میکنه‌ یا نه.  به رژیمت ...

سلام نیکی جون

ممنون ماهم خوبیم

تو. چطوری؟

پسرت خوبه؟ 

شیطونی که تا دلت بخواد میکنه

هنوز نه، اخه شیر خودمو میخوره

2706