2733
2734
والا بلوز شلوار شرف داره به این مدلا😑😑

والا همینو بگو ...... بعد فک کن مثلا بلوز ۳۰۰ تومنی شده ۷۰۰ تازه کیفیته قبل رو هم نداره، چقد خوبه خودت خیاطی عزیزم اینجوری بهتره

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
🤔

بيخشيد وسط حرفاتون 😁🤦🏻‍♀️

والا بخدا مردم انقد فك كردم 

امروز ٣ روز ميشه پري بايد ميومده

من ٤ روز مونده ب پري بدون جلوگيري رابطه داشتم عمرا فك نميكردم اتفاقي بيفته اون تايم ولي الان پري نميشم چرااااااا

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بيخشيد وسط حرفاتون 😁🤦🏻‍♀️ والا بخدا مردم انقد فك كردم  امروز ٣ روز ميشه پري بايد ميومده م ...

نگران نباش پری خیلی لوس و مسخره است خیلی چیزا روش اثر داره

حالت روحی 

خورد و خوراک

دارو یا انتی بیوتیک

جتی تغیر فصل یا سرد شدن یهویی هوا

اضافه یا کاهش وزن یهویی

....امیدوارم زودتر بشی

😊
نگران نباش پری خیلی لوس و مسخره است خیلی چیزا روش اثر داره حالت روحی  خورد و خوراک دارو یا ا ...

اميدوارم عزيزم 

مرسييي 

اخه از ي طرفم ي سال و نيم ازدواج كردم تا حالا بيشتر از چند ساعت عقب نيفتاده بود ٣ روز الان برام استرسي شده 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
اميدوارم عزيزم  مرسييي  اخه از ي طرفم ي سال و نيم ازدواج كردم تا حالا بيشتر از چند ساعت ...

اگه واقعا  بچه نمیخوای از من بشنو حتی یک درصد رو هم جدی بگیر و سفت و سخت جلوگیری کن همه ی ناخواسته ه ی موقعی اینجوری فک کردن بعد زده و ناخواسته باردار شدن...بدن حساب کتاب نداره یهو ممکنه تخمگذاری دیر و زود بشه تق بزنه باردار بشی ....

😊
اگه واقعا  بچه نمیخوای از من بشنو حتی یک درصد رو هم جدی بگیر و سفت و سخت جلوگیری کن همه ی ناخوا ...

راس میگی ی دفعه تق میزنه هو میگیره🤣🤣🤣🤣🤣

@_nikii_    

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
اگه واقعا  بچه نمیخوای از من بشنو حتی یک درصد رو هم جدی بگیر و سفت و سخت جلوگیری کن همه ی ناخوا ...

اوه من عمرا فك نميكردم ٤ روز مونده ب پري اخه 😄

ن ناراحت ك نميشم من ني ني ندارم ولي خيلي ادم استرسي ميشه فكرشو نكني يهو بياد توو دلت 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2706