2733
2734
رودم دَر اومد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣بعد شوهره میره میگه من نبودم دستم بود تقصیر شومبولم بود😝😝 برای اون ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه است اما برای ما یه عمر تاوان داره🤣🤣🤣

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🤣🤣🤣🤣بعد شوهره میره میگه من نبودم دستم بود تقصیر شومبولم بود😝😝 برای اون ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه است ...

آخ آخ چه خوب گفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

خب بنده الان ماسکیدم ، ی خاک رس خریدم خیلی آشغاله با مکافات حل مبشه تازه زنه مبگف عالیه همه راضین میخوام الان بود میکردم خاکارو تو حلقش ی لبتر گلابم میدادم پشتش بخوره نکبت ۲۵ تومن یه قوطی گرفتم حالا دلمم نمیاددبندازم دور تا حالا دوبار ایتفادش کردم تازه رو صورتم سوزشم داره فک کنم دفعه آخره بزارم 😠

سلام صبحتون بخیر خوبین؟  میدونم اینجا جایی ندارم ولی فقط خواستم بیام بگم که خیلی دلم براتون ...

سلام عزیزم صبحت بخیر خوبی 😘😘😘

دختره گلت خوبه 😚😚😚😚😚

دیگه مامان شدی سرت شلوغه ها😊😊😊😊

این حرفا چیه 😒😒😒😒😒😒

سلام عزیزم صبحت بخیر خوبی 😘😘😘 دختره گلت خوبه 😚😚😚😚😚 دیگه مامان شدی سرت شلوغه ها😊😊😊😊 ای ...

سلام مریم جون

مرسی من و دخترمم خوبیم🙂🙂

آره خب همه وقتمو پر کرده، ولی با وجود همه بی خوابی ها و بی اعصابی ها و.... دارم از تک تک لحظه هاش لذت میبرم😍😍😍

سلام سلام صبحتون بخیر یعنی نیکی تو لوحت از روزیکه گفتم میخوام بخوابم هر روز زودتر از دیروز بیدارشدم 🤣🤣🤣🤣امروز ملینه ۴صبح بیدارشد تا ۵/۵نخوابید بعد دوباره خوابید ولی من دیگه خوابم نبرد 

@_nikii_    

خوب بنده ورزیدم  هنو هپی فیت نشدم ولی فکر کنم بدنم گرمه هنوز 🤣🤣🤣

@kongmin   قربون تو دوست پایه برم البته خدایی نکرده فکر نمیکنم حسودی کردی فقط نیکی حسوده تو ماها 🤣🤣🤣🤣🤣من و تو اصلا 🤣🤣🤣🤣خدایا توبه🤣🤣🤣

2706