2733
2739
صدای منو از غارم اونم تنها با دخملو و باباش میشنوین💃💃💃همین الان همه کارام تقریبا تموم شد و کیونم ...

آخییییییییش، لذذذذذت بببر، خوشگلم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی قربونت الان تو جبهه ام😂😂😂

ای جان، زووووود خواب میری حتما امشب

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2731
سلام عزیزم خوبی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 فک کنم چالش بدون نمک خوب باشه نظرت چیه؟

بي نمك خيلي سخته كه🥴🥴🥴🥴

پنيرو اينا هم حذف ميشن؟؟؟؟

خوب پلو رو نميشه بي نمك گذاشت كه،

راهنمايي كنيد 

بهار جون گاهي شام رو ساعت شش ميخوره،چالش يه هفته اخرين وعده غذايي ساعت شش يا هفت هم خوبه

يا شام سوپ سبك

🤣🤣🤣🤣 یادتهههه‌ شانس‌ هم ندارمممم‌  که الان‌ هم خارش‌ افتاده‌ تو جونم‌ انقدر خودمو خاروندمم ...

اوه،حتما برو داروخانه كالامين بگير

يه پمادم هست كه نميزاره چيزي بزنتت

شايدم از بس از دست عليزاده حرص خوردي خارش گرفتي🥴🥴🥴🥴

2740
سلام خانوما خوبین؟؟؟؟ من انروز صبح مهمونام رفتن. خوب ما نتونستیم برای خرید خونه پول جور کنیم.‌ یه ...

به سلامتي عزيزم،انشااله به دل خوش جا به جا بشي

خونه هم ميخرين انشااله ❤️❤️

بي نمك خيلي سخته كه🥴🥴🥴🥴 پنيرو اينا هم حذف ميشن؟؟؟؟ خوب پلو رو نميشه بي نمك گذاشت كه، راه ...

منم برام بی نمک خیلی سخته نمیدونم میتونم یا نه میشه محدودیت مصرف نمک گذاشت ولی حذف کامل واقعا نمیشه

منم برام بی نمک خیلی سخته نمیدونم میتونم یا نه میشه محدودیت مصرف نمک گذاشت ولی حذف کامل واقعا نمیشه

هوم اره

هفته بدون برنج يا بدون نان هم ميشه

بعضي غذاها رو نميشه بدون نمك درست كرد بعضي مواد غذايي اماده هم نمك دارن،يكمي سخته

2706