2733
2734
🤣🤣🤣🤣وای نیکی نخند راس میگه گودزیلا 😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیییلی‌ باحااااااااله‌ نمیدونی که 

سر سفره نشستیم‌ باباش‌ داشت‌ از کتاب‌ مفاتیح‌ میگفت‌ 🤣🤣 یه دفعه‌ گفت‌ کتاب متافی‌ زنان قدیم‌ فشرده‌ بوده‌ مثل الان‌ نبوده‌ مثل دو کلاس‌ درس خوندن🤣🤣🤣

منم خندم‌ گرفت‌ گفتم مفاتیح‌ 🤣🤣🤣 گفت‌ آره‌ متافی رو میگم🤣🤣🤣🤣🤣 دیگه‌ نتونستم‌ جلوی‌ خودم‌ رو بگیرم  .

میاد تو‌ دو دور میزنه کامل دید‌ میزنه‌ بعد میگه‌ یالا🤣🤣🤣🤣 

بهش‌ گفتم حاج آقا‌ دوبار دیگه این‌ مدلی بیائی و بری

جلوی‌ شما هم‌ کشف‌ حجاب‌ میکنم🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیییلی‌ باحااااااااله‌ نمیدونی که  سر سفره ...

وای نگو نیکی مردم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اتفاقا بعضیا اینمدلین دیداشونو که میزنن خوب میگن یالا😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
🤣🤣🤣🤣🤣 اره‌ خواهر . گودزیلا‌ با داداشش‌ حرف‌ زده‌ گفته اون قسمت‌ رو بیخیال شید‌ . سفارش‌ اساسی‌ ...

خوبه حسین توی این سفر اعصاب نداره هم برای خانوم علیزاده هم گیر دادنای اینا😆😆😆😆😆😆😆

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیییلی‌ باحااااااااله‌ نمیدونی که  سر سفره ...

😅😅😅😅😅😅

خوب استفاده کن نیکی از جو شاد اونجا😉😅

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
چه‌ میدونم والا‌ . پشه بوده من لخت‌. خوابیدم‌ بدنم‌ و پاهام‌ گوله گوله‌ قرمز‌ شده

از دارو خانه یه چیز بگیر بزن بخودت تا پوستت داغون نشده، تبدیل به حساسیت نشده، از همونای سها گرفته بود باغ زده بود بخودش پشه ها کنارشم نیومده بودن، ولی شوهرشو خورده بودن، تو اونجوری نشی، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
از دارو خانه یه چیز بگیر بزن بخودت تا پوستت داغون نشده، تبدیل به حساسیت نشده، از همونای سها گرفته بو ...

عزیزم بنظرت من آرامو ببرم کلاس استعدادیابی؟

عزیزم بنظرت من آرامو ببرم کلاس استعدادیابی؟

اره چرا که نه، آرام که اینقد انرژی داره حتما ببرش واسه خودش و شما بهترین انرژیشو خالی میکنه و چیرای زیادی هم یاد میگیره

سلام خانوما خوبین؟؟؟؟ من انروز صبح مهمونام رفتن.

خوب ما نتونستیم برای خرید خونه پول جور کنیم.‌

یه خونه احاره کردیم و من باید از فردا صبح به سرعت شروع به شستشو و جمع کردن اثاث البیت کنم😁😁😁

کلی کار دارم و تاچند روز به شدت گرفتارم

فور نمیکنم بتونم بیام و بهتون سر بزنم.گفتم بیام و باهاتون موقتا خداحافظی کنم تا برم کارامو انجام بدم و با فکر اسوده برگردم.

@wonderwoman2019   شهرزاد جان ان شالله که به سلامت برگردی😍😘

@bahar49   خسته نباشی عززیزم😙😍

@nikii   امیدوارم سفر خوش بگذره

@kongmin   مریم جون انرژی مثبت گروه دوستت دارم

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔

@مهدیه۱۳۰ مرسی عزیزم که انقد برام تایپ کرده بودی. ممنونتم😙😙😍

@soohaaa   عزیزم نری تو دیگ. بیا بیرون😅😅

@gisookamand   عزیز دلم دوستت دارم 

خوب فکر کنم همه تونو تگ کردم. ان شاالله که کسی جا نمونده باشه😝😝😝😝😝😝

خاونای خوشگل موقتا باهاتون خداحافظی میکنم. تا ان شالله جابه جابشم و برگردم😍😘

دوستتون دارم. فعلا😙😙❤💖💕

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
2706