2737
2734

خیلی اوقات کارهایی را دوست داری در زندگی انجام دهی که از نظر دیگران عجیب و غریب و غیر قابل قبول است ولی اگر باعث خوشحالی ات میشود،به دنبالش برو.

صادق بودن با خود رضایت بخش ترین کار دنیاست💜

حال.خوب#  

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
به به ببین کی اومده جات خالی بود مریمی خیلی 😘😘ایشالا همیشه به شادی مشغول باشی😚😚

سلام عزیزدلم ممنون بخدا تا سرم خلوت میشد یاده شما بودم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من برم ی چیزی بخورم بیام برنامه بنویسم امروز اگه خدا بخواد ناهار دارم خونه هم فعلا کاری نداره اگه دس از سر کچلم وردارن به جبران دیشب ک نتونستم بمونم یکم درس بخونم 🤓🤓

😊
من برم ی چیزی بخورم بیام برنامه بنویسم امروز اگه خدا بخواد ناهار دارم خونه هم فعلا کاری نداره اگه دس ...

برو خوهر موفق باشی 😘😘😘😘😘

2740
نمیدونم نوبت گیسو که نیستش اصن☹️😒☹️😡

عهه پس چیکار کنیم ما چالش خیلی خوبه عادت کردیم حتی اگر کامل انجام ندیم ولی خیلی انگیزس برای بخودمون رسیدن😊

بچه ها به نظرم باید زمانمون رو ی جوری مدیریت کنیم تا بتونیم ی تایمی رو با هم باشیم و گپ بزنیم و ...

پیشنهادت عالیه😍😍😍😍😍😍

دلم برات تنگ شده

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

سلام صبح بخیر، 

با صحبتای شهرزادی کاملا موافق و خیییلی حیف که این جمع رو از دست بدیم، من قول زنانه میدم که هر روز ده تا پست داشته باشم،

نیکی چی شده چرا دلگیره، کسی نیس که بخواد حرفی بزنه، شهرزاد و بهار و مریم که دیگه کسی نیستن که بخوان نیکی ازشون دلگیر بشه خوب همدیگرو میشناسن

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

خب خب بنده سبزی هامو که گذاشته بودم تو روزنامه پاک کردم چقد خوب مونده بود صفحات قبل هم حوندم با حرفاتون موافقم منم سعی میکنم بیشتر باشم یواشکی😅😅

@_nikii_    عزبزدلم اگر منم حرفی زدم که دلگیر شدی ببخش مهربون 😚😚😚😚😚😚

من عاشق همتونم بخدا چون اینجا انگیزه من برای اهمیت دادن بخودم هست و توی این گرفتاریهای زندگی میدونم دوستایی دارم که کنارم هستن و با اونها بودن کلی بهم انرژی میده و باعث شده اینقد صبور باشم 😊😊😊😊