2733
2734
عنوان

کسی هست که نوزادش تیروئید داشته باشه لطفا کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1966 بازدید | 46 پست

نگرانی نداره عزیزم .خداروشکر الان این ازمایشا اومده تا با درمان به موقع از یه سری عوارض تیروئید جلوگیری بشه .اگر دیر بفهمن روی هوش بچه تاثیر داره .خیلیا بچشون تیروئید داره از بدو تولد و دارو مصرف میکنن و بچه های فوق العاده باهوشی هستن .

الهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم ۲۶ ماهشه دکتر گفته تا سه سالگی باید بخوره بعد یه دوره کوتاه دارو قطع میشه و دوباره آزمایش میگی ...

اره منم این مطلب خوندم همین موضوع نگرانیمو بیشتر کرد

علتش چیه ک مادرزادی تیروئید میگیرن اخه من خودم تیروئید داشتم و دوران بارداری دارو گیخوردم یعنی ربط داره 

2728

کم کاری تیروئید خیلی مریضی خطرناکی نیست من خودم دارم ودارو مصرف میکنم ولی برا نوزاد در حال رشد خطر داره چون اگه درمان نشه رشدش اختلال ایجاد میشه رشد هوشی کلا دیگه ..دختر فامیلمون مادرزادی داشت دکتر گفته تا آخر عمر باید بخوره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اره منم این مطلب خوندم همین موضوع نگرانیمو بیشتر کرد علتش چیه ک مادرزادی تیروئید میگیرن اخه من خودم ...

اتفاقا منم تیروئید دارم ولی بچه رو که بردم پیش متخصص گفت اصلا ربطی به دارو خوردن شما نداره حالا نمیدونم شاید میخواسته من کمتر عذاب وجدان بگیرم

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
اخه دکتر اطفالش معرفی کرد اونجا بعد اطلاع ندارم که گرگان بجز این دکتر بازم دکتر غدد واسه اطفال کسی د ...

انشالا که خیره

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
2740
اره منم این مطلب خوندم همین موضوع نگرانیمو بیشتر کرد علتش چیه ک مادرزادی تیروئید میگیرن اخه من خودم ...

کلا تو بچه ها رنجش با بزرگترها فرق میکنه.و این که فکر نکنم چون خودت داشتی رو بچت تاثیر گذاشته باشه ولی کلا الان تو ایران خیلی زیاد شده کم کاری تیروئید.اونقدر آزمایش میگرن تا به نتیجه برسن که آیا کم کاره یانه با یه آزمایش دارو تجویز نمیکنن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
نشد فردا حضوری میرم شاید زودتر قبول کرد

برو اگه شده التماسشو کن عزیزم.. یا برو یه نامه از همون دکتر اولیه بگیر بگو برات بنویسه اورزانسی اره حتما همین کارو بکن جواب میده🙂

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

اونجایی که من هستم که کلا دکتر غدد بزرگسال با نوزاد وکودک فرق میکنه اصلا دکتر غدد من کودک ویزیت نمیکرد .دکتر غدد مخصوص کودکان میبردن بیمارستان کودکان 

2706