2733
2734
عنوان

تیپ جلف بزنی وزنی باشوهرش رد بشن ....

1086 بازدید | 59 پست

تا حالا شده ،یه تیپ جلف ،یا امروزی زده باشین،بعد یه مردی باخانموش از کنارتون رد بشن مرده تو رو نگاه کنه زنه با چشاش بخاد تیکه تیکه ت بکنه ،باشوهرش ب خاطر شما دعواشون بشه که چرا اینجور نگاه کردی ،؟؟؟؟؟؟رک وراست هرکی تجربه کرده بیاد بگه

سوال اینجاس که چرا باید تیپه جلف بزنیم؟؟؟ 

کمبود از کجاس؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نه محجبه ام..وای شده نگام کنن زنابدشون بیادخییییییلی هم شده

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

تیپ جلف نزدم 

ولی دیشب تو پارک طرف تیپ جلف زده بود دوست شوهرم داش نگاش میکرد ب شوهر منم میگف نگا کن 

بهش توپیدم گفتم چشات دراومد بیخیال شو

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2738

اگر چادر جلفه آره. ن بابا کی من رو نگاه میکنه همون بهتر که نگاه نکنن

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

نه خداروشكر من كلا جلف نميپوشم

اونوقت يكي هم پيدا ميشه شوهرم ب اون نگاه ميكنه

دست بالا دست زياده

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706