2733
2734
عنوان

تیپ جلف بزنی وزنی باشوهرش رد بشن ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 59 پست

من و دوستم یه دفعه از سر کار اومدنی وایسادیم کنار خیابون منتظر تاکسی. حالا قیافه ها خسته داغون تازه دوستم تو انبار کار کرده بود مانتو خاکی بعد یه دفعه یه ماشین رد شد راننده با اینکه زنش کنارش بود چراغ داد یه علامت بوس هم فرستاد زن احمقش هم دید بجای اینکه بزنه تو دهن شوهرش به ما گفت

ج ند ه ها .خیلی ناراحت شدم ها.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من و دوستم یه دفعه از سر کار اومدنی وایسادیم کنار خیابون منتظر تاکسی. حالا قیافه ها خسته داغون تازه ...

یا خوداااا 😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم شما نمیتونی پوشش و کسی و واسش مشخص کنی! این همسرتونه که باید چشماشو جمع کنه! اسم این ادماهم خ ...

من محجبه نیستم یه ادم راحتی هستم اما بعضی ها عقده ای هستن عمدا کیف میکنن خونه خراب کن باشن،در ضمن همسر من به اشغالهای خیابونی نگاه نمیکنه،شخصیت هم خوب چیزیه،عمدا حال میکنن زندگی خراب کنن

خانومه اروم گفت ببخشید میشه ی لحظه وقتتون رو بگیرم دیدم شوهره نیستش ،،گفتم جانم بفرما گفت من خیلییییی روشوهرم حساسم میدونم کارم اشتباهه ولی دست خودم نیس ،ببین تا سپهرم شما رونگاه میکرد بدنم چطور میلرزه فشارم افتاده

2731

تیپ جلف نمیزنم ولی شده که مردای هیر نگاه کنن درحالیکه زنشون کنارشون وایساده حتی بعضیا متلک میگن! زنش هم مثل کروکدیل هرهر میخنده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عاشقتم

😁😁😍😍بعضی وقتا میگه احساس میکنم با زنم نیستم با دوستام اومدم بیرون😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خانومه اروم گفت ببخشید میشه ی لحظه وقتتون رو بگیرم دیدم شوهره نیستش ،،گفتم جانم بفرما گفت من خیلیییی ...

چقدر بعضی زنا نفس ضعیفی دارن اه

از زن بودن خودم حالم بهم خورد اخه ادم انقدر وابسته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ی لحظه فقط ی لحظه خودم رو گذاشتم جای اون زنه که شوهرم اونجوری ب ی زن زل بزنه وجلو منم حیا نکنه ،،فقط ...

متنبه شدی بلاخره....

خواستم بعد از تو برگردم به خودم، خودم نبود! 
من خودم دختر تیپ جلف میبینم ب شوهرم مییگم اینو نگا😐

منو شوهرمم اینطوریم. توی مواردی که طرف دیگه خیلی تیپش تابلوعه

یه نگاه به هم میکنیم میگیم دیدییییی؟😁 

بعدم میزنیم زیر خنده

Dance me to the end of Love...

حالا هيشكي جلف نميپوشه

پس اونايي ك مانتو جلو باز ميپوشن با شلوار جذب وفاق كوتاه  وبلوز كوتاه منم😫

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بخدا قسم دستشو گرفتم گفتم عزیزم نترس بیخودی خودت رونگران نکن من الان میرم تا شما کارتون تموم شد بعد من میام ،،زنه با تعجب نگام میکرد گفتم حالا اشکتو پاک کن بخند ،،،،ی چیز دیگه روهم بدون همه ی زنها مثل هم نیستن ،،بیشتر زنها تیپ رو دوستدارن برای دل خودشونن منظوری ندارن هدفشون تور کردن شوهر کسی نیس ...

2706