2752
2734
حقیقت یادم نمیاد ولی میدونم خیلی پیش خدا عزیزن هرچی به دلت اومد نذر کن ان شاءالله حاجت روا میشی

منم شنیدم خوب جواب میده واسه یه امر محالی امروز یهو ب دلم افتاد واسش چندتا صلوات فرستادم انگار معجزه شد و درست شد نمیدونم واقعا اثر این بود؟؟؟؟؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنیدم خوب جواب میده واسه یه امر محالی امروز یهو ب دلم افتاد واسش چندتا صلوات فرستادم انگار معجزه ...

آره عزیزم

من خواهرم باردار نمیشد مادرم به شهید هادی متوسل شد حاجت گرفت

کتاب سلام بر ابراهیم رو بخون

خیلی شهید خاصیه...

2731

براش نامه نوشتم 

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
آره عزیزم من خواهرم باردار نمیشد مادرم به شهید هادی متوسل شد حاجت گرفت کتاب سلام بر ابراهیم رو ...

واقعااا؟ چی نذر کردن؟

چه قشنگگ حاجتتو گرفتی درسته؟ چندوقت بعد نامه؟

یکی دو ماه بعد حاجت روا شدم عزیزم 

یه شهیدی نزدیکون هست زه اسم مجتبی صادقی از ایشون هم حاجت گرفتم

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

لطفاً دعا کن منم به حاجتم برسم

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
یکی دو ماه بعد حاجت روا شدم عزیزم  یه شهیدی نزدیکون هست زه اسم مجتبی صادقی از ایشون هم حاجت گر ...

آخی شما حتما خودتم خیلی دلت پاکه که شهدا جوابتومیدن🥺

2706