2733
2734
عنوان

برس حرارتی روزیا چطوره

1244 بازدید | 11 پست

کسی داره خانوما؟چطوره راضی کنندس؟

میخوام که بهتر باشم...خودمو دوست دارم و واسه بهتر شدنم تلاش میکنم ...آهسته و پیوسته...به قولخودمونبهبود مستمر  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دارم راضیم

کدوم ملشو ؟خوب لخت میکنه ؟من بین بابیلیس و روزیا موندم روزیا ارزونتره ولی میترس بابیلیس بهتر باشه

میخوام که بهتر باشم...خودمو دوست دارم و واسه بهتر شدنم تلاش میکنم ...آهسته و پیوسته...به قولخودمونبهبود مستمر  
2728

من دارم راضیم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
اتومو بهتره یا برس حرارتی

من که با اتو راحت نیستم برسم نداشتم تا حالا

من دارم راضیم

خوب لخت میکنه موهاتون حالت داره یا خودش صافه؟بنظرتون برای موی پر و حالت دار خوبه؟

خوب لخت میکنه موهاتون حالت داره یا خودش صافه؟بنظرتون برای موی پر و حالت دار خوبه؟

موهام پرو حالت داره خوب لخت میکنه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2740