2733
2734
عنوان

برس حرارتی روزیا چطوره

1231 بازدید | 11 پست

کسی داره خانوما؟چطوره راضی کنندس؟

میخوام که بهتر باشم...خودمو دوست دارم و واسه بهتر شدنم تلاش میکنم ...آهسته و پیوسته...به قولخودمونبهبود مستمر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم راضیم

کدوم ملشو ؟خوب لخت میکنه ؟من بین بابیلیس و روزیا موندم روزیا ارزونتره ولی میترس بابیلیس بهتر باشه

میخوام که بهتر باشم...خودمو دوست دارم و واسه بهتر شدنم تلاش میکنم ...آهسته و پیوسته...به قولخودمونبهبود مستمر  
2731

من دارم راضیم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
اتومو بهتره یا برس حرارتی

من که با اتو راحت نیستم برسم نداشتم تا حالا

من دارم راضیم

خوب لخت میکنه موهاتون حالت داره یا خودش صافه؟بنظرتون برای موی پر و حالت دار خوبه؟

خوب لخت میکنه موهاتون حالت داره یا خودش صافه؟بنظرتون برای موی پر و حالت دار خوبه؟

موهام پرو حالت داره خوب لخت میکنه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2740