2733
2739
عنوان

آخرین راه حل درمان عفونت😭

4853 بازدید | 38 پست

بچه ها کسی اطلاع داره آخرین راه حل درمان عفونت رحم چیه؟یعنی اینکه همه دارویی ومصرف کرده باشی ولی خوب نشی وفریزم انجام بدی خوب نشی اون موقع باید چیکار کرد؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من عفونت داشتم

رفتم طب اسلامی داروی اذخر داد نتیجه داد حالا میخوای شمام امتحان کن اسمشو سرچ کنی نت برات میاره .

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
من رفتم دکتر خاک برسرشون دکترنیستن که همونجوری موندم داروهاش اصلا بدرد نمیخورد چرت و پرت نوشته بود😒

یعنی هیچ راهی نیست؟😭چند وقته عفونت داری؟یعنی هیچ راه آخری واسه درمان وجود نداره؟پس چجوری باید باردار شد😔

2738
من عفونت داشتم رفتم طب اسلامی داروی اذخر داد نتیجه داد حالا میخوای شمام امتحان کن اسمشو سرچ کنی نت ...

میشه بیشتر توضیح بدی عفونتت چجوری بود دارو چجوری بود وچجوری خوب شدی

@motakhasese_zanan

@BardarivaZayeman

@zanan_mamayii

بهت توصیه میکنم توی این سه تا کانال عضو شی مخصوصا اولی خیلییی عالیه یه عالمه راه کارداده کانال اولی مال یه دکتر زنانه ک کانال زده میتونی سوالاتتو ازش بپرسی با ویس جواب میده

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
یعنی هیچ راهی نیست؟😭چند وقته عفونت داری؟یعنی هیچ راه آخری واسه درمان وجود نداره؟پس چجوری باید باردا ...

چرابابا راه زیاده دکتری که من رفتم بدرد نمیخورد باید برم جای دیگه دوباره

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706