2733
2734
عنوان

آخرین راه حل درمان عفونت😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4853 بازدید | 38 پست
چرابابا راه زیاده دکتری که من رفتم بدرد نمیخورد باید برم جای دیگه دوباره

من چندتا دکتر رفتم هرچی دارو واسه عفونت بود مصرف کردم اصلا یکم بهترم نشدم بدترم شدم رحمم زخم شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من عفونت قارچی بود 

ولی اول ازم سوال پرسید ک ببینه چه دارویی بهم بده 

برا هرنوع عفونتی دارو داشت 

برا من اذخر گفت خوبه اگه تل  داری میخوای لینک گروهشو بذارم 

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
2731
2740
دیگه خسته شدم شبا دیگه از فکرش خواب ندارم میگم اگر خوب نشدم فریزم جواب نداد چجور باردار بشم آخه من ع ...

اخ عزیزم

عسل طبیعی از اونا ک ۳۰۰ ،۴۰۰تومنه بخر

تزریق کن ب  داخل اونجات

میگن راه خوبیه

هر روز صبح شکمم رو باروغن سیاهدونه یا هر روغنی که طبع گرم داشته باشه چرب میکنم و با شال میبندم....البته شده چرب هم نکنم فقط ببندم ولی درد و تیر کشیدن و ترشحات کاملا قطع شد و عفونت از بین رفت واینکه یک روز درمیون با محلول شستشوی بانوان شستشو میدم خودمو و شوهرم قبل از رابطه با محلول مخصوص آقایون خودشو شستشو میده....بازم فکر میکنم اون شال بستنه و شستشوی شوهرم قبل از رابطه نجاتم داد....

عفونت داشتی؟

بله عفونت داشتم دکترا میگفتن. از نوع قارچیه 

بعد سه سال از این دکتر ب اون دکتر خوب نمیشدم روحیم خراب شده بود 

دیگه اون طب اسلامیو معرفی کردن بهم نتیجه داد برام 

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
2706