2733
2734
عنوان

عروسی که گفت بچه هاتونو تو مراسمم نیارید 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 51 پست

عروسی میگیرین فقط واسه فیلم و عکس؟ خب برین اتلیه از اون ورم برین خونتون چه کاریه سالن بگیرین و شام بدین و مردمم مجبور شن خدا تومن پول کادویی بدن تازه بچشونم نیارن😐

اصن عروسی و شادی واسه بچه هاس وگرنه بزرگترا ک چشم و دلشون سیره از این مجالس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروسی میگیرین فقط واسه فیلم و عکس؟ خب برین اتلیه از اون ورم برین خونتون چه کاریه سالن بگیرین و شام ب ...

دیگ رسمه منم حالم از بچه های خورد بهم میخوره تو عروسی هم مجلس یارو رو بهم میزنن هم وسط فیلمن هم مراسم عرق خوری دارن اکثرا بداموریع

یک عده از بزرگسالان از بچه هم خطرناکترن! حمله به میز غذا 😐 شاباش دادنهای بی موقع 🤦 قیافه گرفتن طرف عروس و داماد نسبت به هم و سبقت و رقابت در پخش آهنگ مورد علاقه ی خودشون ! امر کردن به قطع موزیک از سمت یک عده بخاطر به خطر افتادن باورهای ....😶 زیاده روی بعضی از آقایون در نوشیدن ...🤢🍻 هنرنمایی موتورسوارها آخر شب 🙃 و .....

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
به والاه 10ساله پیش عقدکردم هنوزعکسارونگاه نکردم 

همون

آخه همچین میگن مجلسو بهم میزنن انگار بچه ها نارنجک به دست میخوان بیان تو مراسم

به نظرم آدم خیلی باید عقده ای باشه که همچین درخواستی از مهمون بکنه

به قول اون دوستمون اگه عروسی فقط به فیلم و عکسه خب برید تو اتلیه با خیال راحت عکس و فیلم بگیرید برید خونتون دیگه چرا شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
دیگ رسمه منم حالم از بچه های خورد بهم میخوره تو عروسی هم مجلس یارو رو بهم میزنن هم وسط فیلمن هم مراس ...

شما وقتی درمورد بچه های معصوم کلمه٫ توله هاشونو٫ ب کار میبرین توقع دیگه ای ازتون نیس

من ک از خدامه نرم عروسی اونم همچین عروسیهای خشک و سردی 

مجلسی ک با بچه ها بهم بخوره خونه سالمندانه نه مجلس شادی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما اگه تو کارت بنویسیم بچه بیارید هم کسی بچه نمیبره 

در واقع اصلا بچه ای نیست که بخوان بیارن 🤣🤣🤣🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
عروسی من بچه ها بودن اتفاقن اصن بهم کاری نداشتن موقه رقصمم وسط نبودن

بعضیا به مجلس حمله ور میشن این وسط ماماناشونم بیخیالن ولی اگه بچه تربیت داشته باشه و خانواده ها به فکر باشن مشکلی نیست دیگه

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
شما وقتی درمورد بچه های معصوم کلمه٫ توله هاشونو٫ ب کار میبرین توقع دیگه ای ازتون نیس من ک از خدامه ...

همینا بچه دار شن بیا ببین چقد مدافع حقوق بچه هان همه قبل ازدواج اخو پیف میکنن خودشون میارن کسی نباید نگاه چپ کنه

بعضیا به مجلس حمله ور میشن این وسط ماماناشونم بیخیالن ولی اگه بچه تربیت داشته باشه و خانواده ها به ف ...

من عروسی دوستم رفتم اینقد بچه بود  مامانم صداش دراومد گف چقد این خانواده بچه کوچک دارن ولی داشتن بازی میکردن اصن هیچکس وسط نبود اینقد اینجا میگن وای بچه ها فیلممو خراب کردن ولی برعکس عروسی دوست خواهرم عروس دوماد اومدن برقصن خواهرشوهرش اومد وسط فیلمبردار بهش تذکر داد بزگشت گف دوس دارم بتوچه😟😟😞

2706