2733
2739
عنوان

واااای خدا کلافه شدم از دست این قوم شوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 65 پست

من بودم پوست همون برادر شوهر بیشعور و میکندم تا دیگه هوس خونمو نکنه .هر چند چند سال پیش خونمون بیکار و الاف بود خونمون ول بود یه کاری کردم که دیگه جرات این کارا رو نکنه.از الان جلوشو نگیری وای به حال پس فرداهات

خب اینجاشوهرت بایدانقدرعرضه داشته باشه نذاره بیادودوستاشوبیاره.یعنی انقدباهم راحت وصمیمی هستین ک اخت ...

ای ن خواهر اونا صمیمی ان انگار

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مادر شوهرت بگو  اگه خيلي دوست داري شبا شما بيايد اونجا پيش من  خونتو بده به پسرت  

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2728

اقا دختر اورده بود خونه 

ک دیدم همسایه فضولمون زنگ زد گفت فلانی خونتونی یه خانم با شوهرت و دو تا پسرف دیگه اومدن خونه ت ک از خجالت اب شدم بخدا اخه برادرشوهرم خیلی شبیه شوهرمه

شوهر طفلکمم پیشم نشسته بود از این کاراش میترسم

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

به شوهرت بگو خونه متاهلی و زن جوون هستش خونه ما،مگه میشه که چهارتا نره غول پاشن بیان خونه من بخوابن و بریزن و بپاشن و زندگیم و زیر و کوکنن،من هزارتا چیز شخصی تو این خونه دارم،معنی نمیده،غیرتت کجا رفته

🧿

واااي اصلاً نرو از خونت بيرون جواب تلفنشونم نده،به شوهرتم بگو كه من از خونه نميرم بيرون ميشينم تا تو برگردي.بگو مادرم مياد تنها نباشم

هووووف بيام خفه كنمشون😞😞😞اسم مادرشوهر مياد قيافه جادوگره خودم مياد جلو چشام😝😝😝

واي ازهمون اول رو نده دختر يك ان نياره خونت ؟؟؟؟؟ اتاق خوابتو درشو حتما قفل كنيا 

بدبختیم همینه در اتاق خوابمم قفلش خرابه اوووف تمام عکسامم ب دیوار اتاقه یه وضعیه 

2740
ای ن خواهر اونا صمیمی ان انگار

اه اه حالا جدا از مشروبو اینا چه جوری میخوای خونه رو بدی دستش اگه دختر بیاره چی ! خونه زندگی اونا که نیس مراعات کنن ! شاید دلشون بخواد رو اپن چیز کنن یا رومیزناهارخوری😷 یا رو تختت!!😷😷 فک کن عرق بدنشونو اینا...حالا من سعی میکنم فقز به همون عرقشون فک کنم نه به چیزای احتمالی دیگه

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
واااي اصلاً نرو از خونت بيرون جواب تلفنشونم نده،به شوهرتم بگو كه من از خونه نميرم بيرون ميشينم تا تو ...

اخه میدونن مامانم پاهاش درد میکنه ازف خونه نمیاد بیرون

اه اه حالا جدا از مشروبو اینا چه جوری میخوای خونه رو بدی دستش اگه دختر بیاره چی ! خونه زندگی اونا که ...

واااای خدا نگو دارم دق میکنم

اخه میدونن مامانم پاهاش درد میکنه ازف خونه نمیاد بیرون

وای استارتر تو اختیار خونتو هم نداری بزنگ خواهری کسی بیاد پیشت یا همسرت که رفت در خونه رو قفل کن برو اونکه کلید نداره

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن

فک کنم فقط میخوای حرص بدی ما رو ها..

ینی چی پاشو جمع کن برو تو خونه خودت و نرو هیچ جا. مگه یه شب شوهرت نباشه نمیتونی بمونی خونه.. بابا انقدررر بیعرضه نباشید دیگه زندگیتو بدی دست پسرای ابله گند میخوره به همه جا

کثیفی هیچی نجس میکنن زندگیتو  

به شوهرت بگو خونه متاهلی و زن جوون هستش خونه ما،مگه میشه که چهارتا نره غول پاشن بیان خونه من بخ ...

ای خواهر من اگ شانس شوهر داشتم این وضم نبود اونم اینقدر ازشون کمک گرفته رودربایستی داره باهاش وگرنه ک  اصلا دوس نداره

2706