2733
2734
عنوان

واااای خدا کلافه شدم از دست این قوم شوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 65 پست
فک کنم فقط میخوای حرص بدی ما رو ها.. ینی چی پاشو جمع کن برو تو خونه خودت و نرو هیچ جا. مگه یه شب شو ...

من ک میخام بمونم اقا مثلا غیرتیه 

وگرنه من ک همیشه تنهام

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنهاااااا بمون. یاد بگیر انقدر ضعیف نباش . برای خوابیدن به کسی احتیاج داری؟؟؟؟ بسته تو یا مادری یا قراره مادر بشی عرضه داشته باش. به همه بگو میخوام‌تنها بمونم

یه بار من شب قرار بود تنها بمونم مادر شوهرم فوری گفت من میام پیشت گفتم نه مرسی میخوام تنها با پسزم جشن تنهایی بگیریم ..

ای خواهر من اگ شانس شوهر داشتم این وضم نبود اونم اینقدر ازشون کمک گرفته رودربایستی داره باهاش وگرنه ...

اگه هم نتونستی مقاومت کنی 

وقتی همسرت اومد بگو یکی دوتا از طلاهام نیس کوتاه هم نیا بترسونشون باراول اخرشون میشه

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2731
وای استارتر تو اختیار خونتو هم نداری بزنگ خواهری کسی بیاد پیشت یا همسرت که رفت در خونه رو قفل کن برو ...

بخدا اگ اختیار هیچی دارگ 

تاپیکای قبلمو بخونی میفهمی

ینی من مخام برا زندگیم تصمیم بگیرم اونا نمیزارن

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
من ک میخام بمونم اقا مثلا غیرتیه  وگرنه من ک همیشه تنهام

بگو اگه غیرت داری نباید بزاری پسرای مردم دختر بیارن تو خونه ت و رو تخت زنه ت. نرو کوتاه نیا بگو ابدا نمیرم جایی ناراحتی بمون خونه

2738
اگه هم نتونستی مقاومت کنی  وقتی همسرت اومد بگو یکی دوتا از طلاهام نیس کوتاه هم نیا بترسونشون ب ...

راس میگیا 

بگو اگه غیرت داری نباید بزاری پسرای مردم دختر بیارن تو خونه ت و رو تخت زنه ت. نرو کوتاه نیا بگو ابدا ...

اوووو اونو ک نتونستم بهش ثابت کنم 

حتی باورت نمیشا گفت مادرشوهرم پسرم نبوده شوهرت بوده شاید ب پسر دسته گلم تهمت نزن اخه اقا ته تعاریه و عزیز بخدا شوهرم داشت مترکید از حرص

به مادر شوهرت بگو شما بیاین خونه ما پسرت دوستاش رو بیاره خونه خودتون

گفتم بابا گفتن نمیشه اخه پدرشوهرم فقط باید خونه خودش بخوابه وگرنه خوابش نمیبره

من هرکاری میکنم فایده ای ندارن باور کن از الان ب فکر لباس زیرام ک کجا بزارمشون

اوووف بیخیااال. اه چه مزخرفن

خیلی خیلییییی منو ک خوردن بخدا

2706