2733
2739
عنوان

واااای خدا کلافه شدم از دست این قوم شوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 65 پست

مرسی بچه ها از کمکتون

گوشیم داره خاموش میشه من برم بوس بای

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم چند ساله ازدواج كردي وليييييي هرطور برخورد كني تا اخر همون ميشه...چند سال اول ميتوني ميختو ب ...

۴ ساله خونه خودمم یه سالم عقد بودم

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
نگرانه قطعي رابطه نباش نميشه...فقط حرفتو  به كرسي بنشون اقتدار داشته باش...واقعاً خوا ...

اگرم بدونه خودشو میزنه ب نفهمی اخه شوهرم گفته بهش قبول نکرده

نمیدونی همون وقتی ک هم اورده بود مجبور شدم تمام زندگیمو شستم اخه وسواسی ام

2731
اره فردا با امادگی کامل میرم خونشون و قشنگ میگم ....لنتی اگ زبونم بند نیاد اه اه حالم بهم میخوره از ...

اگر جلو این جور آدما نیاستی باید تا آخر عمر بهشون سرویس بدی عین مامان بدبخت من برای خودت تو زندگی چارچوب داشته باش تمام تلاشتو بکن و خیلی محترمانه حرفتو بیان کن.

اگر جلو این جور آدما نیاستی باید تا آخر عمر بهشون سرویس بدی عین مامان بدبخت من برای خودت تو زندگی چا ...

اره واقعا هم همینطوره فردامیرم میگم بهشون