2737
2739
عنوان

از زنداداشم بدم مياد.

3407 بازدید | 120 پست

چند وقت پيش دلم برا برادر زادم تنگ شده بو . زنگ زدم به زنداداشم گفتم ميترا، ساغر بذار امروز پيش من .گفت باشه و رفتم كه بيارمش .وقتي رسيدم دم خونشون ديدم ساغر جلو خونه وايساده .منم دستشو گرفتشم تو راه بهم گفت عمه ميخام يه چيزايي بهت بگم ( ميدونم واس خود شيريني ميخاد خبر چيني كنه و مطمئنم دروغ نميگه) منم از سر فضولي هم كه شده گفتم باشه بگو .البته ميدونم كارم درست نبود ولي بعضي وقتا آدم كنجكاو ميشه چيكار كنم.گفت عمه مامانم گفت زود برو پايين عمت نياد خونه آخه خونمون مهمونيه يعني فك وفاميل خودشون .حالا مارو ميگين الان دوسال ميشه مارو يبار دعوت نكرده .حالا مامان بيچاره من هميشه حداقل هر هفته بهترين غذا هارو ميپزه دعوت ميكنه نميذاره هم دستشو به سياه سفيد بزنه .حالا حرفم شام وناهار واينا نيس .حرفم ارزش دادن به آدمه.بعد گفت عمه هفته پيش پنهوني رفتيم مشهد به همه گفتيم به جز شما.مامانم هم الان داشت سوغاتي هاشو تقسيم ميكنه.خيلي ناراحت شدم .بخدا به جز احترام چيزي ازما نديده آخه ما چيكاريش كرديم.بنظرتون كار زندادتشم درسته يا اصلا ما آدم بدي هستيم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم باشم ناراحت میشم واقعا ولی خب تقصیر برادرتونم هست دیگه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2740

الان ترور میشی😐😕

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706