2737
2734
عنوان

تجربه ی من از گن لاغری

132056 بازدید | 147 پست

سلام خانومتی عزیز.
خیلی وقت بود که وارد حساب کاربریم نشده بودم ، می دونید چیه کلا کلمه عبورم را یادم رفته بودش... اما فقط به خاطر اینکه بیام وتجربه ام را براتون بگم، گشتم و پیداش کردم بعد از چند سال...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گن خیلی ضرر داره

دوست مادرم به خاطر استفاده مداوم از گن سرطان سینه گرفت چون رو جریان خون تاثیر منفی میذاره

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه سری توی یه تاپیکی نوشته بودم که من وزنم را چند سال پیش از ۶۴ اوردم به ۴۹ الی۵۰

بعدش بعد از عروسی وزنم هی زیاد میشد .رژیمم را ول کرده بودم ،ورزش را هم انجام نمی دادم چون شوهرم  لاغری را دوست نداشت و شدم نزدیک ۶۵ ،اخر سری دوباره تصمیم گرفتم رژیم بگیرم و وزنم را که شده بود دوباره ۶۵، شد ۵۶..
اما کمرم را اونجوری که می خواستم باریک نشده بودش و دنبال یه چیزی میشگتم که کمکم کنه...
اما هر کی میدید ، میگفتش وااای چقدر لاغر کردی و کمر باریک شدی!!!
(فکر کنم وسواسی شده بودم نسبت به لاغری)

خلاصه از یه سایت گن های مدل شنی خریدم و هر روز صبح تا بعد از ظهر تنم بودش ، رژیم هم داشتم و موقع ورزش دیگه اذیت میکرد ، درش‌میوردم، این جریان را تا ۱ ماه ادامه دادم....

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738

هر چی به اخرای ماه نزدیکتر میشد ، یه احساس درد دور‌کمر و پهلو‌ها و زیر دلم شدیدتر میشد...
احساس میکردم دارم باد میکنم ولی میگفتم شاید داره اثر میکنه..
یک بعد از ظهری که گن را بازش کردم، احساس کردم
، شکم و پهلوهام یه جوری شده یعنی  از قبل  بزرگتر شده!!!
وااای از ترس مردم که‌چی شده... اتفاقا همون شب که تا صبح دردام بیشتر داشته بود و حتی روی تنفسم تاثیر گذاشته بود ...
دیگه استفادش نکردم ولی دردام هر روز بیشتر میشد، حالت تهوع، کمر درد شدید، زیر دلم خیلی درد داشت!!!
فکر کردم نکنه باردار شدم!!!

هر چی به اخرای ماه نزدیکتر میشد ، یه احساس درد دور‌کمر و پهلو‌ها و زیر دلم شدیدتر میشد... احساس میکر ...

وای بگو ببینیم اخرش چی شد منم دارم از این گن ها ولی استفاده نکردم 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

از همین گن های مدل ساعت شنی ، تو هر سایتی هم هست

2706