2737
2734

یکی از فامیلامون میره خواستگاری خانواده ای که ۲ دختر داشتن.اونا برای دختر کوچیکشون رفته بودن اما خانواده عروس فکر کرده بودن برای دختر بزرگشون اومدن...خلاصه دامادم توی رودروایسی قبول میکنه الان دو تا نوه دارن😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال پیش یکی اومد خواستگاری خواهرم مادر داماد اومد کلاس بذاره گفت  پسرم کارت ملی هوشمند داره

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 
2731

یه بار یه بنده خدایی اومده بود خواستگاری من... اینا با کلللل ایل و تبار اومده بودن انقد چایی دادم گیج شده بودم یادم رفت برا خود پسره چایی ببرم😁

مامانش گفت برا پسرم نمیاری چایی؟🤣🤣

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2738

یه خواستگار برام اومد وضع مالیش خیلی توپ بود ولی مذهبی بود منم گفتم چ اشکال داره پولدار باشه چادری ام میشم اقا اومدن پسره خوشتیپ قد بلند با کلاس هفت تیغه رفتیم تو اتاق نشستیم برگشته میگه اصلا نباید اهنگ گوش داد کسایی که اهنگ گوش میدن رگی هست پشت مغز که روانی میشن اینقد زورم گرفت گفتم پس شما رو خودت امتحان کردی اینقدر مطمئنی 😂😂😂 قهر کرد اومد بیرون هیچی ام نخورد 😂😂😂

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

يه مدت دايي كوچيكم مامانم و مادربزرگم گذاشته بود سركار 

هي ميگفت فلان دخترو ميخوام بريم خواستگاري اينا هم با دسته گل و شيريني ميرفتن بعد خودش بهم ميزد شايد بيست بار تا حالا رفته باشه خواستگاري دوست دختراش 

الانم ٣٥ سالشه هنوز مجرده 😕

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

یه بارم یکی اومده بود خواستگاریم انقدددددر گنده بود از در تو نمیومد. هم قدش خیلییی بلند بود هم چارشونه و هیکلی بود. قشنگ گورخیدم. وقتی مثلا رفتیم حرف بزنیم هی می گفت یعنی شما سوالی ندارین؟ منم زیر لب می گفتم نه. البته تو دلم میگفتم من غلط بکنم از تو سوالی داشته باشم. می زنی شپلقم می کنی😁

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹