1147
1226
عنوان

برادرشوهر 😯

429 بازدید | 24 پست

سلام دوستان پیشنهاد بدین لطفا..

برادر شوهرم کافی شاپ زده چند روزه افتتاح کرده...

منم دوستام و دور و بری هام همه کافی شاپ برو هستن!

حالا میخاستم استوری کنم تبلیغ شو بزارم..

پیشنهاد میدین چی بنویسیم 🤔

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓

نذار خواهر نذار

بعدا دردسر میشه برات

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

دردسرات کمن؟؟؟

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

من با باشم هیچی  بیکارم مگه🙄

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش😊😊😊اگه خواستین یه صلوات برام بفرستین تا به حاجتم برسم انشالله همتون حاجت روا بشین😍😍😍بچه ها هی نگین نامزد هستی بعد دوقلو میخوای😩😩من واسه دو سال بعد عروسی میگم😁😁قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت براورده شود😁😁
1156
عههههه چراا 😯

سری که دردنمیکنه دستمال نبند ول کن بذار حرف و حدیث پیش نیاد برات

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

طنز آمیز بنویس 

بنویس مدیونید اگر خواستین کافی شاپ برین کافی شاپ برادرشوهرم نرید 😁😁😁

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارت اهدافم       
1233
اینایی که میگید دردسر میشه واقعا چی قراره بشه مگه چقدرررر بدبینیدددددد

سوال منم هست واقعا ، چه دردسری مثلا ؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارت اهدافم       
1167

شاید دوستاش ک رفتن بگن حساب مارو کم کن یاهرچی ک ب پای استارتر میشه.

یا رفیق شن با برادرشوهرش اگه جاری هم داشته باشه واویلا😀

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
سوال منم هست واقعا ، چه دردسری مثلا ؟

بیا جواب دادیم

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
شاید دوستاش ک رفتن بگن حساب مارو کم کن یاهرچی ک ب پای استارتر میشه. یا رفیق شن با برادرشوهرش اگه جا ...

ن مجرده برادرشوهرم 😂 پا نمیده میشناسمش 😂😬

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
نمیدونم والااا اینحئری ادم بخواد فکر کنه که نمیشه زندگی کرد

بیا دردسراس گفتیم

ن مجرده برادرشوهرم 😂 پا نمیده میشناسمش 😂😬

خب این مورد ک هیچی.

مورد اولی چی برن کافی شاپ مهمونی بدن اینا بزنن بحساب شما😐😐

1241