2737
2734
عنوان

جفت جاریام حامله ن دیگه طاقت ندارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 75 پست
این استرس لعنتی رو از خودت دور کن 

خیلی سخته خیلی دست خودم نیس☹️☹️😥

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
خدا دامن تو همه منتظرها رو سبز کنه به حق این وقت عزیز. 

ممنونم آمین😥🌷

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم اگه اعصابتو خرد کنی دیرتر باردار میشی.. توسل کن به حضرت ابالفضل یا امام رضا. ان شاالله زود مامان میشی.. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2728
عزیزم این حس قابل درکه حق دارید ان شا الله خدا حاجت شما رو هم میده آسیاب به نوبت مطمئن باش یه خیری ت ...

ممنونم انشالله 🌷🌷🌷

فایذه ای داره؟ 

خیلییییییی دوستم رفت بچه ش دوقلو شد برا فولیکول عالیه جالبه ماه اول بعد از حجامت ۸ تا فولی داشت دکتر فکر کرده بود دارو مصرف کرده ماه بعد ال دی خورد ماه بعدش ۳ تا فولی داشت که دو قلو شد 

2740
چقدر احمقن حرفاشونو زمانی که شما نیستی برنن خب به نظرم از عمد هم هستا من جای شما بودم رفت و آمد رو ...

اره خودمم حس میکنم عمدیه ولی نمیدونن ک چقدر دل منو میشکونن ک من اینوقت توو این ساعت بااین حرفا خواب از سرم پریده و واقغا نیاز داشتم حرف بزنم ممنون از دعاتون انشالله🌷

ایشالله اونا زاییدن توباردارمیشی اونا کارمیکنن تو هم براشون نازمیکنی... زمین گرده عزیزم..شک نکن که ...

فدات بشم ممنونم🌷🌷

خیلییییییی دوستم رفت بچه ش دوقلو شد برا فولیکول عالیه جالبه ماه اول بعد از حجامت ۸ تا فولی داشت دکتر ...

نمیدونم تحقیق کنم اکر واقعا خوبه برم ولی ال دی مگه برای جلوگیری نیس؟

دركت ميكنم

منم مثه توام

از جمع فراريم

زنا همه بچه بغل فقط ميشينن راجب بچه هاشون و حس مادرى ميحرفن انگار بحث ديگه اى تو دنيا نيس منم مجبورم خودمو مشغول به يه كارى كنم كه وارد بحثاشون نشم

يه عده نفهم هم همش ميگن توام يه دونه بيار ديگه انگار مثلا نقل و نباته هر وقت خواستم يكى بيارم

همه ميدونن هزار جوز مشكل نابارورى داريم با اينكاراشون فقط ميخوان دل آدمو بسوزونن

عيد و جشن و هر مجلسى واسه من عذابه از ترس سوالات مردم و رفتاراشون

تا كى هى الكى بگيم هنوز اماده نيستيم

دیگه ب زور میرم اصلا دوس ندارم برم توو جمعشون مخصوصا جاری کوچکم با طعنه بهم میگه حرفاشو از حاملگیش م ...

این ماه هر روز دو قاشق عسل طبیعی با سیاه دونه بخور . یکی صبح یکی شب. روز ۶ تخم شنبلیله رو در ۳ لیوان آب بجوشون .به یه لیوان که رسید بخور

از روز ۱۱ موعدت هم از کیت تخمک گذهری استفاده کن و اقدام داشته باش. ان شاالله باردار میشی۰😊

دركت ميكنم منم مثه توام از جمع فراريم زنا همه بچه بغل فقط ميشينن راجب بچه هاشون و حس مادرى ميحرفن ...

چقد مردم فضولن . یکی میاری باز هی میگن دومیو کی میاری . خب بابا چیکار دارین به زندگی دیگران. اگه هم جنس باشن باز میگن یکی دیگه بیار که دختر یا پسرم داشته باشی😐

عزیزم واسه استارتر نوشتم شما هم اونچه نوشتم استفاده کن ان شاالله باردار میشی همین ماه

چقد مردم فضولن . یکی میاری باز هی میگن دومیو کی میاری . خب بابا چیکار دارین به زندگی دیگران. اگه هم ...

ممنون عزيزم چشم

فضول نيستن بيرحمن

ميدونن هر زن و شوهرى به بچه نياز دارن و اگر ندارن حتما دليله محكمى پشتشه باز ميپرسن تا نقره داغت كنن

اين همه تو فضاى مجازى ميگن از اين جور سوالات از كسى نكنيد باز يه عده قلبه كسانى مثله مارو ميشكنن

سرك كشيدنه اين مدلى تو زندگيه مردم واقعا گناهه

2706