2737
2739
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92108 بازدید | 857 پست
آره عزیزم درسته ولی اونا فک میکنن آدم دزد هست خخخ ولی بهتره بجا دعوا و اعصاب خوردی زودتر بیای .من که ...

شوهرت گوشی و کیفت رو گرفت ؟؟؟!!! الان هم راصی و خوشحال هستی ؟ 

متاسفم برای خودمون

من اون سالی که دانشجو ارشد بودمو رو پایان نامم کار میکردم خیلی شبا ساعت 11 میرسیدم خونه، شوهرمم مشکلی نداشت فقط میگفت صبا زودتر برو که شبا تا این موقع نمونی بیرون، امنیت نداره

ولی خب ب نظرم شوهر من با بقیه فرق داشت، خیلی از مردا با این ساعت خونه اومدن زنشون مشکل دارن؛ آدم باید شوهرشو بشناسه و بی خود کاری نکنه که کتک بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا تابستونه دیگه مگه ۱۱ شب دیره!!

بعدم اگر میدونستی مشکل داره باید باهم مدارا کنین دیگه

گاهی تو کوتاه بیای درعوض هم ازون بخوای اونم به یه سری اختیاراتت و تصمیماتت احترام بزاره

من باشم شوهرم عمرا همجینکاری نمیکته. و البته مهمه که باکدوم دوستم بیرون باشم

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
شوهرت گوشی و کیفت رو گرفت ؟؟؟!!! الان هم راصی و خوشحال هستی ؟  متاسفم برای خودمون

قربون شکل ماهت بشم من میگم بیرون بودم دزدیدن .هنوزم هنوزه یادم میاد تنم میلرزه شوهرم مگه مریضه کیف و گوشیمو بدزده عجبا😒😒😒😒😒

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2731
راستی جریان شما چی شد. یهو تاپیک رو حذف کردین. ما داشتیم پیگیری میکردیم.

بخاطر اسکرین شات ها دوباره از نی نی یارخواستم برگردندونش 

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

اسی جون ببخشید ولی شوهرت سادیسم داره یا فک کرده عصر حجره که میگه باید بگی غلط کردم و خوب کردم زدمت و اینا...درسته بااین چیزایی ک ازش گفتی اشتباه کردی تا ۱۱ شب رفتی بیرون موندی چون دیدی ک الم شنگه راه انداخته بود پشت تلفن ولی با اینطوری زدنش سابقه هم ک داره پ مشکل داره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
ببخشید ولی واقعا حرف مسخره ای میزنید چطوره که مردا اگه برن بیرون دیر کنن مشکلی نیست برا زنا مشکله.شم ...

چه ربطی به حقوق زنان داره وقتی میدونه شوهرش شکاکه و اجازه نداده بره کلا نباید بره اگرم رفت ۱۱ نیاد که مجبور به التماس نشه اگه کلا مشکل اینه که شوهرش باید هیچی نگه که این هرجا بره و بیاد پس موضوعش فرق میکنه چون شوهرش این اخلاق رو داره کاریشم نمیشه کرد اسی باید جدا شه همچین شوهری پیدا کنه و ازدواج کنه تا راحتشه

منم که گفتم شوهرمو امتحان کردم بدجور باختم بهش بلایی سرم آورد که بقول خودش هیچ وقت یادم نره.فقط اون ...

مگه داشت توروهم خفه میکرد؟

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
باورم نمیشه هنوز زنایی باشن که از شوهراشون کتک میخورن و بازم به اون زندگی ادامه میدن مگه برده این؟؟؟ ...

باورت نمیشه که تو این مملکت حق طلاق با آقایونه و هنوز هستن زن هایی که شوهراشون به پشتوانه ی قانون، حاضر به طلاق نمیشن و اون ها مجبورن به اون زندگی ادامه بدن 

رفته بودم خرید با دوستم بهشم زنگ زدم گفتم که رفتم ولی شروع کرد به داد و بیداد و اینکه تو غلط کردی رف ...

عزیزدلم شوهر من خداییش ب هیچیم گیر نمیده هرجا دلم بخواد میتونم برم یا بپوشم ولییییییی من با این وجود همش قبلش ازش اجازه میگیرم نظرشو میپرسم ۹۹ درصدم میگه برو ولی اگ یبارم بگ ن نمیرم شما رفتی بدون اجازه بعش گفتی دادو بیداد کرده با چ جرااتییی ساعت ۱۱ شب برگشتی تو خونه خب هر مردی باشه اینکارو میکنه مخصوصا شما خودتم میگی بد دله و دست بزنم داره یکم ب کار اشتباه خودتم فک کن مرد نیاز داره مردونگی کنه همش قبل هرکاری ازش نظرشو بخواه ن اینک تو کار انجام شده قرار بدیدش 

عزیزم تو چند وقته با شوهرت زندگی کردی میدونی اون از این کارا خوشش نمیاد نباید میرفتی مقصر خودتی ولی اونم میتونس اینبار رو تذکر بده نه اینکه از دم در شروع به زدن کنه انشالله که دستاش بشکنه

عزیزم تو چند وقته با شوهرت زندگی کردی میدونی اون از این کارا خوشش نمیاد نباید میرفتی مقصر خودتی ولی ...

بخدا هنوز پامو نذاشته بودم تو شروع کرد به کتک زدن بهشم گفته بودم کجا رفتم و با کی رفتم و کی میام ولی از پشت تلفنم دعوا راه انداخت

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺