2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92089 بازدید | 857 پست
خب منم روی صحبتم با اوناییه که میگن اشتباه کردی شوهر ما بود خفمون میکرد هست اصلا نمیتونم هضم کنم که ...

عزیزم اینجور که کتک بخوره حقیرتر میشه به پاش افتاده خارشدن نیست؟؟؟

بهتربود قبل اینکه اسی  با دوستش بره خرید به شوهرش میگفت من برم بافلانی بیرون تااینکه بره وبعدبگه من رفتم بعدم اینجور اتفاقی براش بیفته

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگه اصلا هیچوقت نباید تنها بری بیرون انگار که بچم 

خوب حرفشو گوش کن بعد چن سال کم کم بهت اجازه میده 

شاید برا خودت میگه جامعه خرابه از دوس داشتن 

وقتی شوهرت دعوات کرد فوری برمیگشتی 

درس نیس که زده میتونس صحبت کنه شمام حرف کوش کن باش 

خوب درقبال تمکین از شوهر مرد هم وظایفو نفقه زنو باید بده 

2731
چرا همتون میگید ساعت ۱۱ واسع یه خانوم دیره  مگه خانوما بچه دو ساله ان چرا خودمون ارزش خودمو ...

نه بابا جامعه خرابه الان با این گرونیو مشکلات روحی ادما واقعا برا مردشم امنیت نیس تا دیر وق بیرون باشه 

من به شوهرم همیشه میگم نرو سر یه گوشی یا پول مردشم خفت میکنن 

دیر وقتم زن بیرون باشه ممکنه فکر بد راجع بش  کنن یا براش مزاحمتی پیش بیاد 

متاسفانه اینجا ایرانه اروپا که نیس 

2738
الهی بگردم نمیتونم بگم میفهمم چی میگی ولی میدونم چی میکشی برات دعا میکنم چون این مردا خیلی عوضین امی ...

ببخشیدشما صبح بیایید اون موقع میگین کجا بودین بهمن هم بگید مام یاد بگیریم

عزیزم اینجور که کتک بخوره حقیرتر میشه به پاش افتاده خارشدن نیست؟؟؟ بهتربود قبل اینکه اسی  با د ...

خب خبر دادن رو که باید خبر میدادن به هر حال ادم نگران میشه اما اینکه دوستان میگن حق داشته که کتک بزنه و انقدر براشون طبیعیه ناراحت کننده اس

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

کتک رو که نباید میخوردی خوردی

اما کاش وقتی میدونی شکاکه برای خودت احترام قائل میشدی و زودتر برمیگشتی تا نیفتی به پاش

همسایه ندارین؟یعنی اونا صداتونو نمیشنیدن؟🤕

مواظب خودتون باشین

باورم نمیشه هنوز زنایی باشن که از شوهراشون کتک میخورن و بازم به اون زندگی ادامه میدن مگه برده این؟؟؟؟هیچ نری حق نداره دستشو رو هیچ خانومی بلند کنه دلیل کتک زدنشم اصلا مهم نیست 

🤍
الهی بگردم نمیتونم بگم میفهمم چی میگی ولی میدونم چی میکشی برات دعا میکنم چون این مردا خیلی عوضین امی ...

ولی استارتر اشتباه کرده واقعا دیر اومده اونم با مرد شکاک! حداقل اطلاع میداده

هیچ مردی حق کتک زدن زنشو نداره ولی کار اسی هم اشتباه بوده

شوهر شما زیادی ریلکسه یعنی چی تا صبح نیام چیزی نمیگه!! دیگه بروز ترین مرد هم اینجوری نیس

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706