2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92205 بازدید | 857 پست
واقعا وااای نگو

یه خانمی میگفت منم باورم نمیشد  اول ولی تازگی منم به این مسئله پی بردم  البته منظورم استارتر نیست کلا جهت هشدار دارم به خانم ها میگم کی ما زن ها میخوایم به خودمون بیایم و ساده نباشیم انقدر 

شهزاده و پرنسس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومها تاپیک سرکاری هست. تاپیکهای این خانوم خیلی عجیبن. یک جا میگه فقیرم میخوام برم مترو دستفروشی. ...

نگفتم فقیرم گفتم یه قرضی خیلی سنگینی دارم که باید کار کنم بدم برج آ اس پ هم گفتم زندگی کردن تو اونجا چجوریه اول با دقت بخونید بعد نظر الکی بدید

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2731
رفته بودم خرید با دوستم بهشم زنگ زدم گفتم که رفتم ولی شروع کرد به داد و بیداد و اینکه تو غلط کردی رف ...

وقتی اخلاق گند شوهرتو میشناسی بی خبر میزاری میری خرید بعدش ک دادو بیداد میکنه نهایتش ۱ساعت میموندی میومدی خونه نه که ساعت ۱۱ شب بیای

نع زبون درازی کرده بودم

اخ اخ بخت سیاهت مثله مادر منه شوهرت تا اخر عمر همینی که الان هست میمونه فقط دیگ بچه نیار یا خودت براش یه زن بگیر که تورو دیگ ول کنه برو دنبال زندگیت ۱۹ سالگی هنوز خیلی جوونی برا ابن داستانا 

رفته بودم خرید با دوستم بهشم زنگ زدم گفتم که رفتم ولی شروع کرد به داد و بیداد و اینکه تو غلط کردی رف ...

من بودم همون لحظه برمیگشتم خونه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740
نگفتم فقیرم گفتم یه قرضی خیلی سنگینی دارم که باید کار کنم بدم برج آ اس پ هم گفتم زندگی کردن تو اونجا ...

راست میگه استارتر 

حرفات تناقض داره 

اینکه چرا پلیس خبر نمیکنی به خانوادت نمیگی و همینجوری نشستی و کتک میخوری هیچکاری نمیکنی 

خب شوهرت رفت بیرون دو روز بعدش  پلیس خبرکن 

برو شکایت کن 

یا اینکه نه خوشت میاد کتکت بزنه 

والا هیچ خانومی اینقد حقارت  را تحمل نمیکنه

لااقل به خانواده خودت وشوهرت بگو برن این روانیو آروم کنن 

اینجا تاپیک گذاشتی باید یه ذره حرف گوش کنی وواقعی اقدامی کنی 

که مطمیمنم میگی نه بچه دارم وفلان 

خب یه ذره به ما حق بده شک کنیم

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....

استارتر شرایط تورو نمیدونم 

ولی من اگه بخوام جایی برم یاکاری کنم حتما به شوهرم میگم نه که اجازه بگیرم برااینکه درجریان باشه هرچی باشه همسرمه

تموم دوستامم میشناسه دیر بیام هم کاری نداره چون ازم مطمئنه 

انقدرم کل مردهارو بایه چوب نزنید همه مثل هم نیستن یکم به رفتارخودتون فکرکنید که چیشده که مردتون عصبی شده یاکتک میزنه همش نگید مردا روانین و ال وبل

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من حتی به بعضیا که هرچی میگیم عکس بده نمیدن هم مشکوک میشم

مخصوصا اوناکه میگن خیلی خوشگلیم ازشوهر وجاری وهفت خاندان شوهرمون سرتریم😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
استارتر شرایط تورو نمیدونم  ولی من اگه بخوام جایی برم یاکاری کنم حتما به شوهرم میگم نه که اجاز ...

منم میگم خیلی از رفتارهای مردها بازتاب کاراییه که زناشون انجام میدن

یه نسخه رو هم نمیشه برای همه مردا پیچید

🧚‍♀️
2706