2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92249 بازدید | 857 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعن برام سواله

چطور اگر مردی خانمش یازده شب برگرده خونه و عصبانی بشه اون عصبانیت غیرته

اما همسرشو خانمشو بزنه باعث عذابش بشه اون بی غیرتی نیست؟

کسی که دست روی ضعیف تر از خودش بلند می کنه اونم نزدیک ترین ادمی بهش، مردانگی نداره شرف نداره غیرت هم نداره.

با عرض معذرت از شما استارتر، ولی این مفهوم اساسی مردانگی رو ی جوری کامل تو مغز همسرتون فرو کنید. 

غیرتش می گیره اگه خانمش دیر بیاد خونه اما غیرتش نمی گیره زنش عذاب بکشه؟ ادم اگرم عصبی بشه از دیروقت اومدن خانمش باید عصبی بشه از اینکه ممکنه خطرهای احتمالی ای بیرون خونه تهدیدش کنه، نه اینکه بگیره خانمشو بزنه این معنی خیلی خیلی بدی داره، یعنی اینکه من به تو شک دارم و تو داشتی کار بدی انجام می دادی. این غیرته؟ این بی شرفیه!

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
2731
😂😂😂 اآخ آخ

چندشب پیش یکی میگفت شبیه فلان بازیگرم که مثلا جز خوشگلاست وعمل نکرده(سرتا پاش عمله چندوقت پیشم سینه هاشو پروتز کرد)هرچی گفتیم عکس بده نداد😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چطور ممکنه یه مرد تحمل کنه که باعث و بانی خرد شدن شخصیت همسرش و اسیب دیدن روحی و روانیش بشه؟ ایا هیچ مردی در این دنیا هست که قبول کنه یازده شب برگرده خونه و خانمش بزنتش؟؟

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
اینا زیبای خفته ان😂

اره واقعا.هیچوقتم بیدارنمیشن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چ جذاب و غیرتی (شوخی )

برخورد فیزیکی ب هر حال خوب نیست حتی اگر شما قصد ناراحت کردنشو داشتی ،بعضی از خانما از بی خیالیه زیاد همه حرص خوردنای طرفشونو عجیب میبینن وتا آخر زندگی ام نمیخوان باهم هماهنگ بشن 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
واقعن برام سواله چطور اگر مردی خانمش یازده شب برگرده خونه و عصبانی بشه اون عصبانیت غیرته اما همسرش ...

چقدر مردای نی نی سایت خوبن؟پس این غول تشنای خیابونی میبینیم کین؟آها اینا نی نی سایتی نشدن هنوز

کلا خاکش پربرکته زناشونم همه نمونه

🧚‍♀️
عزیزدلم شوهر من خداییش ب هیچیم گیر نمیده هرجا دلم بخواد میتونم برم یا بپوشم ولییییییی من با این وجود ...

خانما! خانما! 

من هرگز در این سایت نسبت به کسی بی ادبی نکردم، ولی با عرص معذرت، بی شرفی و بی غیرتی ای که یک مرد زمان کتک زدن همسرش به اون روا می داره دقیقن نتیجه تربیت زنی هست که چنین عقیده احمقانه ای رو در ذهنش نهادینه کرده. اگر مادر همسر استارتر که یک زن هست زیر بار کتک خوردن از شوهرش نمی رفت الان پسرش به خودش اجازه نمی داد زنشو کتک بزنه. شما هم خواهر عزیزم، زیربار همچی بی شرفی ای نرو، چون زنی که فردا از پسر شما کتک بخوره ننگ این بی غیرتی رو متوجه شما خواهد دونست.

2706