2726
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92079 بازدید | 857 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شب من دخترامو گذاشتم پیش شوهرم رفتم خونه یه دوستم تو محلمون ناخنامو ترمیم کنم. 

بعد ماشینو پارک کردم یجا شماره شوهرمم بود. 

بعد یهو دیدم شوهرم صدبار زنگ زده بهم. گف برو ببین مرتیکه چی میگه و فلان. 

رفتم

خلاصه

یه یارو بود. 

میخواست ماشینشو پارک کنه

بعد بمن میگف شما کدوم ارایشگاه بوذی؟ اینجا مگه ارایشگا داره؟ 

با پوزخند

بعد گفتم ارایشگا نبودم خونه دوستم بودم به شما چ ربطی داره

گف اها، دوستت خونه فلانی ایناس؟ 

گفتم نمیشناسم اینکه میگی

ینی میخام بگم انقد بیشوعور بود ب کار منی که یه زن غریبه بودم کار داش

اگه شوهرم مث اون بود ک دیگه هیچیییییییییی

2728
سلام منو از صحفه۳ پربازیدهایه امشب تماشامیکنید👋👋👋👋برای مامان شدنم صلوات😍=لایک

وای امضات😍😍😍

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

منم که گفتم شوهرمو امتحان کردم بدجور باختم بهش بلایی سرم آورد که بقول خودش هیچ وقت یادم نره.فقط اون لحظه که دستشو جلو دهنم نگه داشته بود یادم میاد بغضم میگیره😢

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
حالا خوبه باز این و میگه من هر وقت میگم ببین باهام چیکار کردی میگه حقت بوده خوبم کردم تازه باید بیشت ...

بعضی خانوما دوس دارن کتک بخورن.احساس میکنم شما هم یه جورایی دوس داری.آخه با وجود شناختی که از شوهرت داری بیخیال تا ۱۱ بیرون موندی.

خدایا شکرت  

اصن نمیفهمم کسایی رو ک میگن تا 11 شب بیرون بودی اونم بی شوهرت؟؟؟

مگه چیه بابا خب پیش میاد دیگه

البته ادم باید خبر بده

ولی والا من خونه بابامم ک هستم ی وقتایی کنسرتم یا شهربازی خبر میدم ک دیر میام

ینی چی ک حتتما باید با شوهر باشه؟یا11شب دیره؟؟مگه زمان سنجدشاهه؟

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
باورم نمیشه هنوز زنایی باشن که از شوهراشون کتک میخورن و بازم به اون زندگی ادامه میدن مگه برده این؟؟؟ ...

میبینی که کتک میخوره.به پاش میافته.التماس میکنه‌.به غلط کردن میافته و با افتخار تعریف میکنه.

خدایا شکرت  
شوهرمن دسته به زن نداره ولی اگه دیر بیام بگه کجا  بودی ومن استرس بگیرم بخندم خوب کتکی می خورم&n ...

چقد راحت از کتک خوردنت حرف میزنی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706