2737
2739

[QUOTE=87984838]قهر نه دائم دعوا داریم رفیق بازه و بچه ننه و....[/QUO    چیزی ندارم بگم این هایی که گفتی تا خودش نخواد درست نمیشه ودعانوشتن واینا خطرناکه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته شدم دیگه نمیدونم چ کنم

دقیقاهمین ویژگی که گفتی شوهرم داشت من هرکاری میکردم بازوردل رفیقاش بود ولی بعد چند سال درست شده الان فقط یه دوست داره که اونم هفته ای یه بارمیبینه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2731
خوش ب حالت مسافرت مجردی هم میرفت؟؟

تا دلت بخوادانقدرسراین موضوع دعوامیکردیم میگفت نیاز دارم من گفتم یه مرد چرا میخوادمجردی بره یامیخواددختربازی کنه یامشروب چیزی بخوره اونم میگفت نه ازاین حرفاتا اماالان خداروشکردرست شده اصلا اسمشم نمیاره انگارگوشت منوتیکه تیکه میکردوقتی میگفت مجردی چند ساله ازدواج کردی بچت داری