2737
2739

سلام سونو سه بعدی کیا رفتن و چند هفتگی میشه رفت و چهره بچه رو قشنگ میشه دید

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

من ۱۴ سال پیش برای پسرم رفتم . تو ماه هفتم بودم . از نظر سلامتی و تاریخ زایمان رفتم و چهره هم اره مشخص بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من ۱۴ سال پیش برای پسرم رفتم . تو ماه هفتم بودم . از نظر سلامتی و تاریخ زایمان رفتم و چهره هم اره مش ...

ای جان😍 چند دقیقه طول میکشه

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جان😍 چند دقیقه طول میکشه

مثل سونو معمولی بود اون زمان فلاپی دادن و یه عکس زرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
مثل سونو معمولی بود اون زمان فلاپی دادن و یه عکس زرد

ممنون عزیزم