2703
2553

سلام سونو سه بعدی کیا رفتن و چند هفتگی میشه رفت و چهره بچه رو قشنگ میشه دید

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

من ۱۴ سال پیش برای پسرم رفتم . تو ماه هفتم بودم . از نظر سلامتی و تاریخ زایمان رفتم و چهره هم اره مشخص بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من ۱۴ سال پیش برای پسرم رفتم . تو ماه هفتم بودم . از نظر سلامتی و تاریخ زایمان رفتم و چهره هم اره مش ...

ای جان😍 چند دقیقه طول میکشه

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جان😍 چند دقیقه طول میکشه

مثل سونو معمولی بود اون زمان فلاپی دادن و یه عکس زرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2720
مثل سونو معمولی بود اون زمان فلاپی دادن و یه عکس زرد

ممنون عزیزم